Halit Ergenç albüm çıkaracak mı?

Halit Ergenç ve Sinema Senfoni Orkestrası İş Sanat Sahnesi'nde müzik severlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Halit Ergenç albüm çıkaracak mı?

Sinema Senfoni Orkestrası ve Halit Ergenç önceki akşam şef Serdar Yalçın önderliğinde Levent de bulunan İş Sanat Sahnesi’nde müzik severlere unutulmaz bir gece yaşattı. Ergenç’in sahne performansı Arjantin’de faaliyet gösteren ‘El Trece’ adlı kanal tarafından skype bağlantısıyla canlı yorumlarla gösterildi.

Halit Ergenç’in performansını izlemeye gelenler arasında Selma Ergeç, Hıncal Uluç, Serenay Sarıkaya ve eşi Bergüzar Korel gibi ünlü isimler vardı.
Ergenç, konser sonrası basın mensuplarının karşısına çıktı. Şarkı söylemenin kendisinin ilk göz ağrısı olduğunu dile getiren başarılı oyuncu, gazetecilerin albüm çıkarmayı düşündüğü yönündeki iddiaları sormasına “Kesinlikle öyle bir düşüncem yok. Şarkı söylemeyi çok seviyorum ancak albüm olmayacak ” sözleriyle yalanladı.
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Operet ve Müzikal Tiyatro Oyunculuğu bölümleri mezunu olan Ergenç, TV ve sinema projeleri dışında bugüne kadar aralarında The Adventures of ZAK-New York, Kiss Me Kate, Tatlı Charity, Beni Seviyor, Kral ve Ben, Amphitrion, Evita, Hayalet ve Ötekiler ve Şarkılar Susarsa'nın bulunduğu önemli müzikal, opera ve bale projelerinde yer aldı.

Loading...