Sözcü Plus Giriş

İşte Benim Stilim Eleme Gecesi: Konuk Jüri Hande Yener’den Bir İlk!

İşte Benim Stilim eleme gecesinde kim veda edecek? İşte Benim Stilim'de elenen kim olacak? İşte Benim Stilim, Hande Yener ile birlikte 21.30'da TV 8'de..

15:11 -
İşte Benim Stilim Eleme Gecesi: Konuk Jüri Hande Yener’den Bir İlk!

İşte Benim Stilim’de bu akşam eleme gecesi. İşte Benim Stilimde kim elenece? Yarışmacılar bu akşam tüm hünerlerini İşte Benim Stilim’de sergileyecekler. İşte Benim Stilim eleme gecesi konsepti olarak “Kanat”. İşte Benim Stilim eleme gecesinde yarışmacılar Victoria Secret melekleri gibi kanatla uyumlu tarzlarını sergileyecekler. İşte Benim Stilim eleme gecesi konuk jürisi ise Hande Yener. Pop müziğin sevilen ismi Hande Yener, yeni çıkacak olan şarkısını ilk defa İşte Benim Stilim eleme gecesinde seslendirecek. İşte Benim Stilim bu akşam 21.30’da…

İşte Benim Stilim Eleme Gecesi'nde; İvana Sert “Lady Gaga” kılığında sergilediği dansıyla geceye renk katacak. İşte Benim Stilim eleme gecesini canlı olarak TV 8’den izlemek isteyenler için canlı yayın linki hemen aşağıda…

İŞTE BENİM STİLİM TV 8 CANLI İZLEME LİNKİ

İşte Benim Stilim'in bu hafta yapılacak eleme gecesinin konuk jüri üyesi; Hande Yener.  Hande Yener, seslendirdiği birbirinden güzel şarkıları ve danslarıyla izleyenlere keyifli dakikalar yaşatacak ve geceye damgasını vuracak.

7 yarışmacı eleme gecesinde elenmemek için mücadele ederken, giysileriyle sürprizler yapacaklar.  Gecenin konsepti ise “Kanat”. Kanatlı kostümleri ile ekrana gelecek olan yarışmacılar jüri üyelerinin beğenisini kazanmak için kıyasıya yarışacak, birbirinden renkli görüntüler ve eğlenceli dakikalar yaşanacak. Eleme gecesinde yarışmaya ve hayallerine veda eden isim kim olacak.

“İşte Benim Stilim Eleme Gecesi” Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez ve Öykü Serter'le 6 Mart Cuma akşamı saat 21.30’da TV8 ekranlarında.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more