Antalya Haberi: Antalya'da coşkulu kutlama (5)

Antalya'da coşkulu kutlama (5)

Antalya'da coşkulu kutlama (5)

EXPO 2016’DA MEGASTARLI CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUSU
Türkiye Cumhuriyeti’nin 93’üncü kuruluş yıl dönümü kutlamaları kapsamında megastar Tarkan, Expo 2016 Antalya’da konser verdi. ‘Gelecek Nesiller İçin Yeşil Bir Dünya’ oluşturmak mottosuyla açılan Expo 2016 Antalya’da yarın gerçekleşecek resmi kapanış öncesi Tarkan’ın konserini binlerce kişi izledi. Binlerce ziyaretçi, Tarkan'ı izlemek için saatler öncesinden Expo 2016 sergi alanına geldi. Expo 2016 Antalya Kır Aktivite alanını tıklım tıklım dolduran ziyaretçiler, Tarkan’ın sahneye çıkmasıyla büyük bir coşku yaşadı. ‘Cuppa’ isimli şarkısıyla konserine başlayan Tarkan’a kalabalım hep bir ağızdan eşlik etti. 
Avrupa’nın en büyük sahnesinde şarkılarını seslendiren Tarkan, sahneyi baştan sona gezerek sevenlerini selamladı. Konser alanını dolduran hayranları da Tarkan’ı görüntüleyebilmek için cep telefonlarını bir an olsun ellerinden bırakmadı.
Expo 2016’da üçüncü konserini veren Tarkan, “Expo konserlerinin sonuncusu bu gece ve galiba çok kıyak bir final yapacağız. Şahane bir final olacak. Muhteşem bir kalabalık. Muhteşem bir enerji” diyerek sevenlerine seslendi. 
Megastar Tarkan Cumhuriyet Bayramı'nı ise şu sözlerle kutladı:
“Öncelikle Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. Bence milletimizin, ülkemizin en büyük bayramı bugün. Sımsıkı sarılmamız lazım Cumhuriyet Bayramımıza, Cumhuriyete, demokrasiye, ülkemiz için eşitliğe, el birliğiyle güzel günlere.”
Konser boyunca enerjisi bir an olsun eksilmeyen Tarkan, hayranlarının gönlünü bir kez daha fethetti.
Erol AKKIR/ANTALYA, (DHA)

DHA

Loading...