AÖF bahar dönemi final sınavları geldi! AÖF sınav giriş yerleri ve giriş belgesi erişim linki…

Eğitim hayatlarını AÖF üzerinden sürdüren birçok öğrencinin heyecanla beklediği AÖF bahar dönemi final sınavları için beklenen günler geldi. AÖF bahar dönemi sınav giriş yerleri ve sınav giriş belgeleri açıklandı. AÖF sınavlarına nerede gireceğinizi haberimizdeki link üzerinden öğrenebilirsiniz.

AÖF bahar dönemi final sınavları geldi! AÖF sınav giriş yerleri ve giriş belgesi erişim linki…

AÖF sınav giriş belgesini çıkarmak isteyen öğrenciler Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi internet sitesine akın ediyor. 26-27 Mayıs'ta gerçekleştirilecek olan AÖF sınavına girecek olan adaylar sınav giriş belgesini yanında bulundurmak zorunda. AÖF sınav giriş belgesi nasıl alınır? AÖF bahar dönemi final sınavı ne zaman yapılacak? İşte tüm bu soruların yanıtı haberimizde…

2018 AÖF final sınavı 26 Mayıs Cumartesi ve 27 Mayıs Pazar günleri yapılacak.  AÖF final sınavına nerede gireceklerini merak eden öğrenciler için sınav giriş yerleri geçtiğimiz günlerde açıklandı. AÖF sınav giriş yerleri resmi site üzerinden duyuruldu. Adaylar sınav giriş yerlerine “https://login.anadolu.edu.tr/login.aspx” internet sitesi üzerinden ulaşabilecek.

AÖF SINAV GİRİŞ BELGESİ EKRANI, TIKLA ÖĞREN

Yukarıdaki linke tıkladığınızda aşağıdaki ekranla karşılaşacaksınız. Gerekli alanları doldurarak AÖF sistemine giriş yapılabilir ve sınav giriş belgenizi öğrenerek, AÖF sınav giriş belgenizi çıkarabilirsiniz.

SINAVA GİRERKEN GEREKLİ BELGELERİN LİSTESİ

* Fotoğraflı Sınav Giriş Belgesi
* Fotoğraflı ve Onaylı Kimlik Belgesi
* Fotoğraflı ve soğuk damgalı nüfus cüzdanı, sürücü belgesi, süresi geçerli pasaport, zorunlu askerlik görevini yerine getirmekte olan er/erbaşlar ile askerî öğrenciler için askerî kimlik belgesi, Türkiye Barolar Birliği tarafından verilen Baro Kartı/Avukat Kimlik Belgesi, Türk vatandaşlığından izinle ayrılanlar ve bunların kanuni mirasçılarına ait pembe/mavi kartlar, yurt dışında yapılan sınavlarda o ülkeye ait nüfus cüzdanı niteliğindeki resmi belge bu amaçla kullanılabilir.

AÇIKÖĞRETİM’DE DERS TAKİBİ NASIL YAPILIR?

Anadolu üniversitesi bünyesindeki “aof e-ogrenme “ sitesinde ve diğer onlarca forum sitelerinde dersler ve sınavlarla ilgili destek verilmektedir. Anadolu üniversitesinin her ilde bürosu bulunmaktadır, bu bürolarda öğrencilere her konuyla ilgili destek verilmekte, gerekli olan tüm ders kitapları ücretsiz olarak temin edilmektedir.

Loading...