Sözcü Plus Giriş

Bahçeli’den tren kazası açıklaması

MHP lideri Bahçeli, tren kazasıyla ilgili yaptığı açıklamada, "Kazayla ilgili çok yönlü araştırma ve incelemenin yapılması, başlatılan adli ve idari tahkikatın derinleştirilerek kazaya neden olan hususların açığa ve ortaya çıkarılması samimi temennimdir" ifadelerini kullandı.

Sozcu.com.tr
18:19 -
Bahçeli’den tren kazası açıklaması

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sosyal medya üzerinden açıklamada bulundu. Kazayla ilgili gerekli araştırmanın yapılmasını isteyen Bahçeli, “Bugün sabah erken saatlerde Ankara-Konya seferini yapan Yüksek Hızlı Tren, Ankara Yenimahalle'deki Marşandiz İstasyonu yakınlarında yol kontrolünden dönen kılavuz lokomotifle çarpışmıştır. Bu elim kazada 9 vatandaşımız hayatını kaybetmiş, 47 vatandaşımız da yaralanmıştır. Gerçekten de üzüntümüz büyüktür. Kazayla ilgili çok yönlü araştırma ve incelemenin yapılması, başlatılan adli ve idari tahkikatın derinleştirilerek kazaya neden olan hususların açığa ve ortaya çıkarılması samimi temennimdir” dedi.

İLGİLİ HABERCHP'den dikkat çeken tren kazası açıklaması!CHP'den dikkat çeken tren kazası açıklaması!

Bahçeli, “Tren kazasında hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet,ailelerine sabır ve başsağlığı niyaz ediyorum.Halen tedavi altında bulunan vatandaşlarımıza şifalar diliyorum. Cenab-ı Allah milletimizi her türlü musibetten,görünür-görünmez kaza ve belalardan korusun diyorum” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERAnkara'daki Yüksek Hızlı Tren kazasında ölenlerin kimlikleriAnkara'daki Yüksek Hızlı Tren kazasında ölenlerin kimlikleri
Son güncelleme: android-time 11:14 18.12.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more