Sözcü Plus Giriş

Skandal Meghan’ın yakasını bırakmıyor: Kalbimi milyonlarca parçaya ayırdın!

İngiltere'de tahtın 6. sıradaki varisi Prens Harry ile evlenen ABD'li eski oyuncu Meghan Markle'ın babasıyla ilgili çilesi bitmiyor. Düğün öncesi neden olduğu skandaldan sonra babasına mektup yazan Markle'ın sözleri ortaya çıktı. Meghan'ın "Bu yolu neden seçtin bilmiyorum. Kalbimi milyonlarca parçaya ayırdın" ifadeleri dikkat çekiyor.

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 10:51, 10/02/2019
Skandal Meghan’ın yakasını bırakmıyor: Kalbimi milyonlarca parçaya ayırdın!

İngiltere’de Sussex Düşesi Meghan Markle manşetlerden düşmüyor. Geçtiğimiz yıl Mayıs ayında Prens Harry ile hayatını birleştiren Markle, son dönemde hamileliğiyle gündeme gelse de, düğün öncesindeki skandalın pençesinden kurtulamıyor.

Thomas Markle’ın anlaşmalı verdiği pozlar.

Düğüne günler kala babası Thomas Markle’ın paparazzilere anlaşmalı pozlar vermesiyle sarsılan Meghan, skandalın ardından Markle’ın kalp krizi geçirmesiyle de ikinci bir şok yaşadı. Markle sağlık sorunlarını da öne sürerek düğüne katılmazken, sonraki süreçte kızıyla ilgili basına konuşmaktan geri durmadı.

Markle’ın bu pozlar karşılığında para aldığı ortaya çıktı.

Kızının kendisiyle görüşmediğini, maddi olarak yanında durmadığını belirten Thomas Markle, Meghan ile arasını düzeltmesi için Kraliçe Elizabeth’e araya girme çağrısı yapmıştı.

Hamile olduğunun ortaya çıkmasıyla bu skandalı biraz olsun geride bıraktığını düşünen Düşes Markle yeni bir şokla karşıya. Meghan’ın düğünün ardından babasına yazdığı bir mektup İngiliz basınının eline geçti.

‘BENİ ARAMADIN BİLE’

Daily Mail’in yayınladığı mektupta şu ifadeler yer aldı:

“Baba, bu yolu neden seçtin anlamıyorum. Yarattığın acıyı görmüyorsun. Yaptıkların kalbimi milyonlarca parçaya ayırdı. Basına beni aradığını ve düğüne gelemeyeceğini söylediğini anlatmıştın. Bu doğru değil, beni aramadın bile… Sana finansal olarak yardımcı olmadığımı, benden yardım istemediğini söylemişsin. Bu da doğru değil, bana ekim ayında gönderdiğin e-postalar duruyor.

Markle’ın bahar aylarında bebeğini kucağına alması bekleniyor.

Seni sadece korudum, sevdim ve savundum. Finansal olarak elimden geldiğince destekledim, sağlığın için endişelendim ve nasıl yardım edebilirim diye sürekli sordum. Kalp krizi geçirdiğini gazetelerden okumak korkunçtu. Seni aradım, mesaj attım. Evine birini gönderdim, yardımımı kabul etmen için sana yalvardım. Sen ise benimle konuşmak, yardımımı kabul etmek yerine gidip basına konuştun.

‘YALANLAR SONSUZA DEK YAŞAYAMAZ’

En acı verici olanı da, nazik, anlayışlı ve sabırlı olmaktan başka bir şey yapmayan Harry’ye saldırman. Neyse ki geceleri uyumamı sağlayan şey, yalanların sonsuza dek yaşayamayacak olmasını bilmem.

Eğer gazetecilere söylediğin gibi beni gerçekten seviyorsan, lütfen dur. Bırak hayatımızı huzur içinde yaşayalım. Yalan söylemeyi ve daha fazla acıya sebep olmayı bırak.