Sözcü Plus Giriş

Kılıçdaroğlu’ndan seçim sonuçları ile ilgili ilk açıklama geldi!

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Ekrem İmamoğlu'nun mazbatasını almasıyla ilgili, "Bu başarı birlikte yaşamak isteyen milyonların başarısıdır. Mutluluğumu ancak böyle anlatabiliyorum" dedi.

17:44 -

Seçimden 17 gün sonra mazbatasını alan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’yla ilgili CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’ndan ilk açıklama geldi.

İLGİLİ HABERSon dakika... YSK resmen ilan etti: Mazbatasını alan Ekrem İmamoğlu İBB BaşkanıSon dakika... YSK resmen ilan etti: Mazbatasını alan Ekrem İmamoğlu İBB Başkanı

Kılıçdaroğlu, “Huzurluyum, duyguluyum. Büyük bir başarı elde ettik. Türkiye için, çocuklarımız için, onların geleceği için, demokrasimiz için, hep birlikte huzur içinde yaşamak için. Bu başarı bu topluma hizmet etmek için yola çıkan insanların başarısıdır. Bu başarı birlikte yaşamak isteyen milyonların başarısıdır. Mutluluğumu ancak böyle anlatabiliyorum” dedi.

İLGİLİ HABERKılıçdaroğlu, İmamoğlu'nu genel merkezde böyle izlediKılıçdaroğlu, İmamoğlu'nu genel merkezde böyle izledi

SOSYAL MEDYA HESABINDAN DA AÇIKLAMA YAPTI

Bu açıklamanın ardından da Kılıçdaroğlu sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Kılıçdaroğlu, “Ekrem İmamoğlu’nun İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olması ile kazanan 16 milyon İstanbullu oldu. Söz verdiği gibi; bundan sonra bütün İstanbul’u kucaklayan bir belediye başkanı olacak, bundan hiç kimsenin endişesi olmasın. Teşekkürler İstanbul!” dedi.

 

Son güncelleme: 13:46 23.04.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more