Sözcü Plus Giriş

Balık ve su ürünlerini yiyen ama diğer hayvan ürünlerini yemeyenlere hangi isim verilir?

Oyna Kazan bu akşam 21.30'da yayınlanacak yarışma için kopyasını yayınladı. Son zamanlarda mobil ve canlı bilgi yarışmaları oldukça popüler. Yarışmacılar sorulara doğru yanıtlar vererek ödülün sahibi olmak istiyor. Oyna Kazan kopyası: Balık ve su ürünlerini yiyen ama diğer hayvan ürünlerini yemeyenlere hangi isim verilir?

19:43 -
Balık ve su ürünlerini yiyen ama diğer hayvan ürünlerini yemeyenlere hangi isim verilir?

Oyna Kazan, her gün saat 13.30 ve 21.30’da takipçileriyle buluşuyor. Hadi ile başlayan canlı bilgi yarışması furyası, Oyna Kazan ve Eleq ile devam ediyor. Editör kıyağı yayınlandı. Oyna Kazan kopyasını bilenler rakiplerinden bir adım önde olmayı başarıyor. Peki balık ve su ürünlerini yiyen ama diğer hayvan ürünlerini yemeyenlere hangi isim verilir?

16 NİSAN OYNA KAZAN KOPYASI

CEVAP: Pesketaryen

OYNA KAZAN KİMDİR?

Sunuculuğunu İbrahim Selim’in üstlendiği Oyna Kazan da tıpkı Hadi ve Eleq’te olduğu gibi gerçek para ödülü kazandırıyor, ancak yarışmanın mekaniği diğerlerine göre biraz daha farklı ilerliyor. Örneğin; Hadi’de toplamda 12 soru bulunuyor ve toplam ödül son soruyu doğru yanıtlayan kişiler arasında paylaştırılıyor. Fakat Oyna Kazan’da bu durum biraz daha farklılık gösteriyor. Öncelikle şunu belirtmemiz gerekiyor; Oyna Kazan’da spesifik bir soru sayısı bulunmuyor, “Kazandıran Sorular”a geçmek için geriye 10 kişinin kalması gerekiyor. 10 kişi kaldığında herkes en düşük ödülü halihazırda kazanmış oluyor. Ama büyük ödülü kazanmak için geriye bir kişinin kalması gerekiyor. O yüzden son 10 kişi kalana kadar para kazandıran sorulara geçilmiyor, bu da soru sayısının sürekli değişmesine neden oluyor.

Son güncelleme: 23:09 16.04.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more