Sözcü Plus Giriş

Kartal’da çöken bina: Kıyamet koparcasına gürültü vardı!

İstanbul'un Kartal ilçesinde çöken 8 katlı ve 14 daireli binanın çökme anlarını gören komşu binada oturan Cansu Küçükkaya facia anlarını anlatırken, "Depremden daha yüksek bir ses... Tam öncesinde bu binaya bir çocuk giriyordu. Apartmana girmeden onu sevmiştim. Komşumuzun kızı. Tam o girdi. İçerde o da var" ifadelerini kullandı.

19:15 -

Kartal’da çöken binanın karşısındaki aparmanda yaşayan Cansu Küçükkaya dehşet anlarını anlattı. 15 dakika önce yıkılan binanın önünden geçip evine geldiğini anlatan Küçükkaya, “Oturma odasına geçtim. Bir ses, gürültü… Depremden daha yüksek bir ses. Telefondaydım. O yüzden saati biliyorum. Saat 4’ü 3 geçe. Kıyamet koparcasına ses gürültü vardı. Tam öncesinde bu binaya bir çocuk giriyordu. Apartmana girmeden onu sevmiştim. Komşumuzun kızı. Tam o girdi. İçerde o da var. Her yer dumandı. Bina yıkılmış görüntüsü yoktu en başta. Toz dağılmaya başladı. 5 dakika sonra ambulansı aradım. Telefona baktım.  Görüntü açılınca gördüm ki; bina yıkılmış. Hiç fakına varmadım. Binada 14 daire vardı” dedi.

İLGİLİ HABERSon dakika... Kartal'da yıkılan bina başkan yardımcısının akrabalarının çıktıSon dakika... Kartal'da yıkılan bina başkan yardımcısının akrabalarının çıktıİLGİLİ HABERSon dakika... Kartal'daki binanın çökme anı kameradaSon dakika... Kartal'daki binanın çökme anı kameradaİLGİLİ HABERSon dakika: İstanbul Valisi'nden Kartal'da çöken bina hakkında açıklama!Son dakika: İstanbul Valisi'nden Kartal'da çöken bina hakkında açıklama!
Son güncelleme: android-time 15:32 12.02.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more