Sözcü Plus Giriş

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! (05.12.2019)

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Son 6 çekilişte şanslı rakamları bilen çıkmayınca büyük ikramiye kar topu gibi büyüdü ve 17 milyon 520 TL'ye ulaştı. Dev ikramiyenin sahibi olmak isteyenler kuponlarını hazırladı ve Süper Loto sonuçlarını araştırmaya başladı. İşte 5 Aralık Süper Loto çekiliş sonuçları...

19:03 -
Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! (05.12.2019)

Süper Loto çekiliş sonuçları bu akşam 21.15’te MPİ tarafından açıklandı. Süper Loto’da şanslı rakamları bilen çıkana kadar devir devam ediyor. Kısa yoldan zengin olmak isteyenler merakla 5 Aralık Süper Loto çekiliş sonuçlarını araştırıyor.

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Süper Loto çekiliş sonuçları:

İLGİLİ HABER4 Aralık Sayısal Loto sonuçları: İlk devir gerçekleşti!4 Aralık Sayısal Loto sonuçları: İlk devir gerçekleşti! İLGİLİ HABERŞans Topu sonuçları 4 Aralık: Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı!Şans Topu sonuçları 4 Aralık: Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı!

SÜPER LOTO OYUNU HAKKINDA

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca ” oyun ” olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir. Süper Loto sonuçları perşembe geceleri saat 21.15 MPİ canlı yayını ile belirlenir. Kazandıran numaralar ise en hızlı şekilde Sözcü'den öğrenilir.

Son güncelleme: 22:42 05.12.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more