Komşuda korkutan gelişme! En yüksek vaka sayısı kayıtlara geçti

Irak'ta corona virüsü (Covid-19) salgınında son 24 saatte 4 bin 576 vaka tespit edildi. Ülkede salgının başlangıcından bu yana bir günde en yüksek corona vakası kayda geçti.

Komşuda korkutan gelişme! En yüksek vaka sayısı kayıtlara geçti

Irak'ta corona virüsü (Covid-19) salgınında vaka sayısındaki artış devam ediyor. Irak Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan günlük corona virüsü tablosuna göre ülkede son 24 saat içerisinde 20 bin 772 test yapıldığı, 4 bin 576 yeni vaka kaydedildiği bildirildi.

Bu sayının salgının ülkede baş göstermesinden bu yana bir günde kaydedilen en yüksek vaka sayısı olduğu ifade edildi. Açıklamada son 24 saatte 82 kişinin virüsten hayatını kaybettiği aktarıldı.

IRAK’TA 131 BİN 840 KİŞİ SAĞLIĞINA KAVUŞTU

Son verilerle birlikte Irak’ta toplam vaka sayısı 184 bin 709’a, hayatını kaybedenlerin sayısı 6 bin 36’a, virüsü yenerek taburcu olanların sayısı ise 131 bin 840’a yükseldi. (İHA)

Güncel corona virüsü verileri açıklandı! İşte 18 Ağustos tablosu... İlginizi Çekebilir Güncel corona virüsü verileri açıklandı! İşte 18 Ağustos tablosu... Devlet hastanesinde korkutan görüntüler! Corona kuralları unutuldu İlginizi Çekebilir Devlet hastanesinde korkutan görüntüler! Corona kuralları unutuldu
Çanakkale Corona Irak Mehmet Akif Ersoy Sağlık Sağlık Bakanı Sağlık Bakanlığı salı sosyal medya Türkiye