Trump’ın kardeşi yaşamını yitirdi

ABD Başkanı Trump'ın pek göz önünde olmayan kardeşinden kötü haber geldi... Önceki gün rahatsızlanan ve dün Trump'ın hastanede ziyaret ettiği Robert Trump'ın yaşamını yitirdiği belirtildi.

Trump’ın kardeşi yaşamını yitirdi

ABD Başkanı Donald Trump’ın önceki gün rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan küçük kardeşi Robert Trump, yaşamını yitirdi…

Trump’ın aksine kamuoyunun ilgisinden uzak bir yaşam süren 71 yaşındaki Robert Trump’ın ABD’nin yerel saatiyle Cumartesi gecesi yaşamını yitirdiği belirtildi. ABD Başkanı’nın ziyaretinden sonra öldüğü vurgulanırken, acı haberi Donald Trump verdi.

“EN YAKIN ARKADAŞIMDI”
ABD Başkanı Trump, “Üzülerek söylemek istiyorum ki benim müthiş kardeşim, Robert bu gece huzurlu bir şekilde aramızdan ayrıldı. O benim sadece kardeşim değildi en yakın arkadaşımdı” dedi.

Donald Trump’ın aksine pek göz önünde olmayan Robert Trump’ın cenaze töreni ile ilgili detaylarının yakında paylaşılacağı belirtildi.

Üst düzey bir hükümet yetkilisi ise Robert Trump için “Başkan’ın erkek kardeşi ile çok iyi ilişkileri var. Her fırsatta erkek kardeşinin kendisi için çok özel olduğunu söyler” ifadelerini kullandı.