Sözcü Plus Giriş

9 Mart On Numara sonuçları açıklandı! On Numara çekiliş sonuçları sorgulama!

On Numara çekiliş sonuçları açıklandı. Haftanın ilk günü düzenlenen On Numara çekiliş sonucunda şanslı 22 rakam arasından 10 rakamı doğru bilen büyük ikramiyeyi almaya hak kazanıyor. Geçtiğimiz hafta 3 kişinin büyük ikramiyeyi bölüştüğü şans oyununda bu hafta büyük ödül 610 bin lira olarak belirlendi. İşte 9 Mart On Numara sonuçları sorgulama ekranı.

20:25 -
9 Mart On Numara sonuçları açıklandı! On Numara çekiliş sonuçları sorgulama!

Milli Piyango İdaresi tarafından her hafta pazartesi günü düzenlenen On Numara şans oyununda sonuçlar belli oldu. Son yapılan çekilişte 3 şanslı kişi büyük ikramiye tutarını bölüşmüş kişi başı 200 bin liralık ödülü almaya hak kazanmıştı. Bu akşam saat 21.15’te yapılan On Numara çekilişinde ise büyük ikramiye tutarı 610 bin lira olarak açıklandı. İşte 9 Mart On Numara çekiliş sonuçları sorgulama sayfası…

ON NUMARA SONUÇLARI AÇIKLANDI

Milli Piyango’nun 918. hafta On Numara çekilişinde büyük ikramiye tutarı 610 bin lira olarak belirlendi.ŞANS OYUNU ÇEKİLİŞLERİ HANGİ GÜN YAPILIYOR?

Düzenli olarak gerçekleştirilen ve Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen şans oyunu çekilişlerindeki düzen şu şekilde;

Pazartesi günleri On Numara
Çarşamba günleri Şans Topu, Sayısal Loto
Perşembe günleri Süper Loto
Cumartesi günleri Sayısal Loto

On Numara oyunu çekilişleri haftada bir kez Pazartesi günleri yapılmaktadır. On Numara oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,Hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ile 6 ve 7 bilenlerin ikramiyelerini bayiler, 8 ve 9 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve MPİ Şubeleri, 10 bilenlerin ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir.

Son güncelleme: 22:54 09.03.2020
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more