Sözcü Plus Giriş

Duayenlerden doların yükselmesiyle ilgili çarpıcı yorum!

Sözcü yazarları Uğur Dündar ve Yılmaz Özdil, sozcu.com.tr'de yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Halkın Vicdanı programında, doların yükselmesi, İBB'nin askıda fatura internet sitesine siber saldırı konuları ve Türkiye'nin normalleşme takvimi başta olmak üzere gündeme ilişkin yorumda bulundu. Dövizin yükselişine ilişkin yorum yapan Dündar, "Ülkenin 2020 yılında, AKP'nin 18 yıllık yönetiminden sonra geldiği noktaya bakarsak, 2001 sonrasından pek farklı olmadığını görüyoruz maalesef. Bunun çıkış yolu IMF oluyor" dedi. Normalleşme konusuna değinen Özdil de, "Bilim Kurulu'na aslında hiçbir şey danışmıyorlar. Bilimi dekor olarak kullanıp, figüran olarak kullanıp, bilim ve akıl dışı kararlar veriliyor" yorumunu yaptı.

Sozcu.com.tr
20:28 -

Soruşturmacı televizyon gazetecisi Uğur Dündar ve Türkiye'nin en çok okunan yazarı Yılmaz Özdil, sozcu.com.tr’de yayınlanan, moderatörlüğünü Gökmen Ulu'nun yaptığı programda, doların yükselmesi ve İBB’nin askıda fatura internet sitesine düzenlenen siber saldırı ele alındı.

Türkiye’nin normalleşme takvimiyle ilgili de dikkat çeken yorumlar sadece sozcu.com.tr‘de yayınlanan Halkın Vicdanı’nda…

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more