Bakan Koca’nın ‘Atatürk’ paylaşımına tepki yağdı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın saat 09.05'te attığı tweet ortalığı karıştırdı. 82 yıl önce bugün ebediyete intikal eden Atatürk'ü 'siyah maske' görseliyle anan Bakan Koca'ya sosyal medyada tepki yağdı. Koca tepkilerin artması üzerine iki saat sonra Atatürk fotoğraflı bir paylaşım daha yaptı.

Bakan Koca’nın ‘Atatürk’ paylaşımına tepki yağdı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın Atatürk’ün ölüm yıldönümünde attığı tweet tepkilere yol açtı. Bakan Koca, 82 yıl önce bugün vefat eden Türkiye’nin kurucusunu anmak için saat tam 09.05’te ‘siyah maske’ görselli bir paylaşımda bulundu.

Koca, sosyal medyada tepki çeken fotoğrafın altına şu satırları yazdı: Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü 82 yıl önce bugün kaybettik. Cumhuriyetimizin her kuşağı, onun öncülük ettiği Milli Mücadeleden ilham aldı. Dayanışma ve beraberlik ruhuna ihtiyaç duyduğumuz bugünlerde onu saygıyla anıyoruz.

Fahrettin Koca daha önce yaptığı anma paylaşımlarında merhum siyasetçilerin fotoğraflarını kullanmıştı.

İKİ SAAT SONRA ATATÜRK FOTOĞRAFLI PAYLAŞIM

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, gelen tepkilerin çoğalması üzerine iki saat sonra bir tweet daha attı. Bu kez Atatürk’ün fotoğrafını paylaşan Koca, anma mesajında aynı ifadeleri kullandı.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...