Hainler TSK’ın zırhlı aracına böyle saldırdı!

Terör ve güvenlik uzmanı emekli yüzbaşı Abdullah Ağar'dan çarpıcı paylaşım... Ağar, Suriye'nin İdlib kentinde Ruslarla müşterek devriye gerçekleştiren Türk Silahlı Kuvvetleri'ne ait zırhlı araca yapılan bombalı saldırının videosunu yayımladı.

Türkiye ile Rusya’nın Suriye’nin İdlib kentindeki müşterek devriyeleri geçen mart ayında başlamıştı. Müşterek devriyelerin sürdüğü belirtilirken, terör ve güvenlik uzmanı emekli yüzbaşı Abdullah Ağar, bugün sosyal medya hesabından bir video paylaştı.

FOTO: Twitter / @abdullahagar2

Videoya göre Ruslarla müşterek devriye gerçekleştiren Türk Silahlı Kuvvetleri’ne ait zırhlı araca teröristler tarafından bombalı saldırı düzenleniyor. Ağar saldırıyla ilgili olarak “Araçta ufak hasar var, çok şükür zaiyatımız yok” dedi.

MSB: BÖLGE ATEŞ ALTINA ALINDI

Milli Savunma Bakanlığı da saldırıyı doğrulayarak şu açıklamayı yaptı: İdlib'teki M4 Karayolunda 25'inci Türkiye-RF Birleşik Kara Devriyesi tamamlanmıştır. Devriye esnasında teröristlerin gerçekleştirdiği saldırıda bir aracımızda hafif hasar meydana gelmiştir. Saldırının gerçekleştirildiği bölge ateş altına alınmış, operasyon devam etmektedir.