Caniler bu kez de Edirne’de ortaya çıktı

Edirne’nin Havsa ilçesinde arka iki bacakları kesilmiş halde yavru köpek bulundu.

Caniler bu kez de Edirne’de ortaya çıktı

Edirne'nin Havsa ilçesinin Hacıgazi Mahallesi'nde, iddiaya göre yemek yemek için bir bahçeye giren köpeğin arka bacaklarının kesik olduğunu gören vatandaşlar, köpeğin fotoğrafını çekip sosyal medya üzerinden Sokak Hayvanlarını Koruma ve Yaşatma Derneği'ne gönderdi.

Fotoğrafın paylaşılmasının ardından Sokak Hayvanlarını Koruma ve Yaşatma Derneği Başkanı Yasin Yılmaz, Havsa ilçesine gelerek yaralı köpeği alıp İstanbul'da bulunan özel bir hayvan kliniğine götürdü.

“SİMETRİK KESİLDİĞİ DÜŞÜNÜLÜYOR”

Klinikte yapılan ilk belirlemelere göre köpeğin arka bacaklarının simetrik kesildiğini ve bir insan yapısı olduğunu düşündüklerini söyleyen Yılmaz, cinsel istismara maruz kalıp kalmadığının ise bugün yapılan kontrollerin ardından netleşeceğini ifade etti.

Köpeğin tedavisinin devam ettiğini belirten Yılmaz, yaşanan vahşetle ilgili suç duyurusunda bulunacaklarını da ifade etti. İHA

Yıllardır beslenen 15 sokak kedisinin zehirlendiği iddia edildi İlginizi Çekebilir Yıllardır beslenen 15 sokak kedisinin zehirlendiği iddia edildi Vahşet! Patileri kesilmiş bir kedi daha bulundu İlginizi Çekebilir Vahşet! Patileri kesilmiş bir kedi daha bulundu

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...