Tatilci akını: 8 kilometrelik araç kuyruğu oluştu

Bodrum, Datça, Marmaris ve Fethiye gibi turizm merkezlerinin bağlı bulunduğu Muğla'ya, Türkiye'nin dört bir yanından Kurban Bayramı tatili için binlerce kişi gelmeye başladı. Muğla girişinde oluşan yaklaşık 8 kilometrelik kuyruk dikkat çekti.

Tatilci akını: 8 kilometrelik araç kuyruğu oluştu

Türkiye’de normalleşmenin ardından yerli turistlerin Kurban Bayramı tatili erken başladı. Cuma gününden itibaren Antalya-Muğla ve Aydın-Muğla kara yollarındaki trafik yoğunluğu bugün de sürdü.

Isparta-Burdur istikametinden gelen araçlar, Menteşe ilçe merkezi girişinde yaklaşık 8 kilometrelik kuyruk oluşturdu. Muğla genelindeki turistlik tesislerde şimdiden doluluk oranın yüzde 90’a ulaştığı öğrenilirken, yakın illerden gelen yerli turistlerin ise günübirlik tatili tercih ettiği öğrenildi. DHA

Nüfusu 6 bin olan ilçe, 200 bin kişi ağırlayacak! Bayramda halk oraya akın edecek İlginizi Çekebilir Nüfusu 6 bin olan ilçe, 200 bin kişi ağırlayacak! Bayramda halk oraya akın edecek Kabine Toplantısı öne çekildi, gözler Erdoğan'da! Bayram tatili kaç gün olacak? İlginizi Çekebilir Kabine Toplantısı öne çekildi, gözler Erdoğan'da! Bayram tatili kaç gün olacak?

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...