Baba Sahne’de yeni bir oyun: Kanlı Komedya Caligula

Baba Sahne’nin üçüncü oyunu Kanlı Komedya ‘Caligula’nın prömiyeri, 15 Aralık Cuma akşamı gerçekleştirilecek. Bulgar oyun yazarı Stefan Tsanev’in kaleme aldığı, yönetmenliğini Ragıp Yavuz’un üstlendiği Kanlı Komedya ‘Caligula’, sevilen oyuncular Levend Öktem, Ahmet Saraçoğlu, Ecem Üstündağ ve Pınar Coşkun’u tiyatro sahnesine buluşturuyor.

Baba Sahne’de yeni bir oyun: Kanlı Komedya Caligula

Baba Sahne, üçüncü oyunu Kanlı Komedya ‘Caligula'yı sahneye koymaya hazırlanıyor. Stefan Tsanev'in yazdığı, Hüseyin Mevsim'in dilimize çevirdiği oyunun yönetmen koltuğunda Ragıp Yavuz oturuyor. Sahne ve kostüm tasarımına Barış Dinçel'in imza attığı oyunda, Levend Öktem, Ahmet Saraçoğlu, Ecem Üstündağ ve Pınar Coşkun rol alıyor.

Prömiyerini 15 Aralık 2017, Cuma akşamı gerçekleştirecek olan Kanlı Komedya ‘Caligula'; Roma Cumhuriyeti'nin unutulduğu, demokrasi ve cumhuriyet kelimelerinin üstünün çizildiği, zorbalığın normal kabul edildiği M.S. 41 yılına uzanıyor Kanlı Komedya ‘Caligula'; “Peki ya şimdi?” sorusuna yanıt arıyor.

kanlikomedyaaa
'Çok Satanlar' soruyor: Başarılı ve popüler olmak için nelerden vazgeçilir? İlginizi Çekebilir 'Çok Satanlar' soruyor: Başarılı ve popüler olmak için nelerden vazgeçilir?