Sözcü Plus Giriş

Bilirkişi raporu geldi: Emrah Serbes tam kusurlu!

İzmir-Aydın yolunda, arkadan otomobillerine çarptığı Ayhan Özçelik (59), eşi Nilgün Özçelik (51) ve kızı Zeynep Özçelik'in (16) ölümüne neden olan ve kazadan 6 gün sonra suçunu itiraf ederek, teslim olan 'Behzat Ç.'nin senaristi, yazar Emrah Serbes hakkındaki soruşturma kapsamında bilirkişi raporu hazırlandı. Rapora göre, Serbes'in asli ve tam kusurlu olduğu belirlendi. Kazada yaşamını yitiren Özçelik'in ise kusurunun olmadığı raporda yer aldı.

null
Güncellenme: 16:18, 24/11/2017
Bilirkişi raporu geldi: Emrah Serbes tam kusurlu!

22 Eylül’de sabaha karşı İzmir-Aydın yolunun Torbalı Kavşağı yakınlarında meydana gelen ve üç kişinin ölümüne neden olan kazayla ilgili bilirkişi raporu tamamlandı.

Kazayla ilgili soruşturma devam ederken, hazırlanan bilirkişi raporunda da Emrah Serbes’in asli ve tam kusurlu olduğu belirtildi. Raporda Serbes’in aracı alkollü kullandığı, aşırı hızlı olduğu için şerit ihlali yaptığı ve takip mesafesine dikkat etmediği yer aldı.

Kazada yaşamını yitiren Ayhan Özçelik’in ise herhangi bir kusurunun bulunmadığı hazırlanan raporla soruşturmaya eklendi.

Öte yandan Emrah Serbes, kazadan 6 gün sonra sosyal medya üzerinden yazdığı itiraf mektubunu paylaşarak, kazanın sorumlusunun kendisi olduğunu duyurdu. Bunun üzerine Torbalı Adliyesi’ne gelen Serbes, suçunu itiraf edip, teslim oldu. İfadesinin alınmasının ardından Sulh Ceza Hakimliği’ne sevk edilen Serbes, tutuklanarak, cezaevine gönderildi. (DHA)

İlginizi ÇekebilirCezaevinde tutuklu bulunan Emrah Serbes'ten mektup var!Cezaevinde tutuklu bulunan Emrah Serbes'ten mektup var!
İlginizi ÇekebilirEmrah Serbes'in karıştığı trafik kazasını görgü tanığı böyle anlattıEmrah Serbes'in karıştığı trafik kazasını görgü tanığı böyle anlattı
İlginizi ÇekebilirEmrah Serbes'in alkollü olduğu dosyaya girdiEmrah Serbes'in alkollü olduğu dosyaya girdi

Yayınlanma Tarihi:14:21,