Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Adem Kılıçcı kimdir? Survivor Adem kaç yaşında?
Adem Kılıçcı kimdir? Survivor Adem kaç yaşında?
Survivor 2018'de Ünlüler takımında yarışan Adem Kılıçcı başarılı performansı ile göz dolduruyor. Survivor Adem, son bölümde takımının dokunulmazlık oyununu kaybetmesi sonucu bireysel dokunulmazlığı elde eden Elif Şadoğlu tarafından elenmek üzere belirlenen isimlerden biri oldu. Peki Adem Kılıçcı kimdir, ne iş yapıyor? İşte ayrıntılar...
Magazin 23 Nisan 2018 - 19:09

Adem Kılıçcı kimdir? Survivor Adem, sezonun en başarılı yarışmacılarından biri… Finale çıkması kesin gözüyle bakılan Adem Kılıçcı şuan eleme potasında… Survivor Adem geçen yıl finale kalmış ve ikinci olmuştu. İşte Adem Kılıçcıoğlu’nun hayatı….

ADEM KILIÇCI KİMDİR?

Adem Kılıçcı, 5 Mart 1986 yılında Ağrı'da dünyaya geldi. Kılıççı'nın boyu 1.89 olup, spora karşı merakı küçük yaşlarda başlamıştır. İstanbul'a gelen Kılıççı, Fenerbahçe altyapısında ‘boks' alanında kendini geliştirmiştir. Başarıları ise; 2004 yılında Dünya Boks Şampiyonu'nda gümüş madalya, 2007 yılında Amerika Birleşik Devletlerinde yapılan Dünya Amatör Boks Şampiyonası'nda bronz madalya, 2009 yılında yapılan Akdeniz Oyunlarında gümüş madalya, 2013 yılında Akdeniz Oyunlarında altın madalya kazandı.

Survivor 2017'de finale kalan Adem Kılıççı, ikinci oldu. Ogaday Çalışkan ise şampiyon oldu. Kılıççı'nın yarışmadaki sözleri, başarıları, tartışmaları gündemde kendini korumuştu. Yarışmada kendisiyle ilgili şu açıklamaları dikkat çekmişti: Biz buraya hasret çekmeye geldik, açlık çekmeye geldik, gurbet çekmeye geldik, her türlü entrikaya, her türlü yalana göğüs germeye geldik. Hayatı geriden gelip yakalamayı seven bir insanım.