Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Afili Aşk 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Ayşe’nin oyunu fark ediliyor… Afili Aşk 1. bölüm izle
Afili Aşk 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Ayşe’nin oyunu fark ediliyor… Afili Aşk 1. bölüm izle
Afili Aşk ilk bölümüyle dün akşam ekranlara geldi ve merak edilen ikinci bölüm fragmanı yayınlandı. Ayşe (Burcu Özberk) ve Kerem’in (Çağlar Ertuğrul) yolları kesiştikten sonra başlarına gelenlerin konu alındığı Afili Aşk dizisi ekran macerasına Kanal D'de başladı. Dizinin 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Afili Aşk 2. bölüm fragmanında Muhsin Bey, Ayşe'yi Kerem'e istemeye gidiyor, işler iyice karışıyor! Ayşe'nin oyununu fark eden Kerem'den ise beklenmedik bir hamle geliyor!İşte Afili Aşk 1. bölüm izleme linki...
Magazin 12 Haziran 2019 - 23:39

Afili Aşk’ta Kerem, Ayşe’nin kalbini çalabilecek mi? İkiliyi bundan sonra neler bekliyor? Afili Aşk ilk bölümüyle Kanal D’de başladı. Yaz dizisi “Afili Aşk”ın başrollerini Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul paylaşırken, yapımını ARC Film, yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu, yönetmenliğini ise Serdar Gözelekli üstleniyor. Afili Aşk yeni bölüm fragmanında Ayşe ve Kerem arasında olaylar bir anda yön değiştiriyor! Kerem, Ayşe’den gelen evlilik hamlesi ile neye uğradığını şaşırıyor. Ayşe’nin amacını fark ettikten sonra ise karşı atağa geçen Kerem, bu defa ondan geri kalmıyor. Ayşe’yi evlilikten vazgeçirmek için farklı bir yöntem uyguluyor. Peki Ayşe, Kerem’in bu hamleleri karşısında nasıl bir önlem alacak? Muhsin Bey, Kerem ve Ayşe’nin evlenmesi için ilk adımı atıyor ancak işler onun planladığı gibi gitmiyor…

 

AFİLİ AŞK 2. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Afili Aşk 2. bölüm fragmanında;Muhsin Bey, Ayşe’yi Kerem’e istemeye gidiyor, işler iyice karışıyor! Ayşe’nin oyununu fark eden Kerem’den ise beklenmedik bir hamle geliyor! Afili Aşk yeni bölüm fragmanında Ayşe ve Kerem arasında olaylar bir anda yön değiştiriyor! Kerem, Ayşe’den gelen evlilik hamlesi ile neye uğradığını şaşırıyor.

AFİLİ AŞK 1. BÖLÜM İZLE

Ayşe’nin amacını fark ettikten sonra ise karşı atağa geçen Kerem, bu defa ondan geri kalmıyor. Ayşe’yi evlilikten vazgeçirmek için farklı bir yöntem uyguluyor. Peki Ayşe, Kerem’in bu hamleleri karşısında nasıl bir önlem alacak? Muhsin Bey, Kerem ve Ayşe’nin evlenmesi için ilk adımı atıyor ancak işler onun planladığı gibi gitmiyor… Kerem ve Ayşe’yi bundan sonra neler bekliyor? İkili arasında nasıl bir etkileşim olacak?

Afili Aşk 19 Haziran Çarşamba 20.00’de Kanal D’de yayınlanacak.

Son güncelleme: 08:12 - 13.06.2019