Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Arto’dan, Ebru Gündeş’in hamileliğiyle ilgili şok açıklama: Babam ölü diyene nasıl inanayım
Arto’dan, Ebru Gündeş’in hamileliğiyle ilgili şok açıklama: Babam ölü diyene nasıl inanayım
Şarkıcı Arto, katıldığı bir magazin programında kulislerde hamile olduğu konuşulan Ebru Gündeş hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Magazin 6 Şubat 2019 - 13:55

Geçtiğimiz yılın son günlerinde Amerika’ya, eşi Reza Zarrab’ın yanına uçan ve daha o zamanlarda adı hamilelik dedikodularına karışan Ebru Gündeş’in adı yeniden gündemde… Sanatçının Mart ayında, şu anda anlaşması bulunan restoran ile sözleşmesini sonlandırıp Amerika’ya uçacağı ve ikinci çocuğunu da burada kucağına alacağı haberi Ünal Demirkaya’nın Sozcu.com.tr’de yer alan Benden Kaçmaz köşesinde yer almıştı. Bu haberin ardından adeta konuyu yalanlarcasına önümüzdeki ayların konser tarihlerini paylaşan Gündeş bu haberin doğru olmadığını iddia etmişti.

ARTO’DAN GÜNDEŞ’E AĞIR GÖNDERME

Söylemezsem Olmaz adlı magazin programına konuk olan şarkıcı Arto, Ebru Gündeş’le ilgili hamilelik haberinin gündeme getirilmesinin ardından çarpıcı bir tespitte bulundu. Geçmiş yıllara ait yaşanmış bir olayı hatırlatan Arto, “Benim babam ölü diyen kadına, hamile değilim dese ne kadar inanabilirsin” diye sorarak çarpıcı bir tespitte bulunmuş oldu. Gündeş’in sanatına saygı duyduğunu söyleyen Arto ‘Zirvede kalabilmek adına ne yalanlar söyleyebileceğine şaşırırsınız’ şeklinde konuştu.