Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Asena Atalay’dan Şükran Ovalı’ya hamilelik göndermesi
Asena Atalay’dan Şükran Ovalı’ya hamilelik göndermesi
Caner Erkin ile mutlu bir evlilik yaşayan Şükran Ovalı, son günlerde hamilelik haberi ile yine gündeme geldi. Bebek beklediğini söyleyen Şükran Ovalı'ya en ilginç tepki ise Caner Erkin'in eski eşi Asena Atalay'dan geldi.
Magazin 8 Mart 2018 - 12:54

“Şükran Ovalı hamile mi?”, “Asena Atalay Şükran Ovalı’ya ne gönderdi?”, “Caner Erkin ticari arabaya vurup kaçtı mı?” soruları son günlerde magazin gündemini meşgul ediyor.

Eski eşi Caner Erkin ve eşi Şükran Ovalı’nın bebek beklediğini öğrenen Asena Atalay’ın kıskançlık krizine girdiği ortaya çıktı.

BEBEK DEĞİL YAĞ

Asena Atalay’ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım bütün takipçilerinin dikkatini üzerine çekti.Atalay’ın Insta Story kısmından takipçileriyle paylaştığı fotoğrafta bir kadının yaptığı gebelik testi görülüyor. Gebelik testinin üzerinde ise ‘Sadece yağ’ yazıyor.

asenaatalay

CANER ERKİN TİCARİ TAKSİYE ÇARPTI MI?

Öte yandan Caner Erkin’in aracıyla seyir halindeyken ticari taksiye çarpıp kaçtığı iddia edildi. ‘Duymayan Kalmasın’ programına telefonla bağlanan taksi şoförü olayı anlatırken, Caner Erkin’in çarpıp kaçtığını, polis çağırdığını ama Caner Erkin ile Şükran Ovalı’nın üzerine yürüyüp ağır hakaretler ettiğini öne sürmüştü.

ŞÜKRAN OVALI AÇIKLAMA YAPMIŞTI

Şükran Ovalı olayla ilişkin sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak, yaşananları şu şekilde dile getirdi:

sukranovali