Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Beckham’ın hindi paylaşımı sosyal medyada olay oldu
Beckham’ın hindi paylaşımı sosyal medyada olay oldu
Dünyaca ünlü futbol adamı David Beckham sosyal medya sayfasından hindi kestiği fotoğrafları takipçileriyle paylaştı. Beckham'ın bu paylaşımına Türk hayranları büyük ilgi gösterdi.
Magazin 26 Aralık 2018 - 10:29

Bir dönemin yıldız futbolcusu David Beckham, Instagram hesabından hindi kestiği bir fotoğrafını “Turkey perfection (Hindi mükemmel)” notuyla sosyal medya sayfasından paylaştı. Ünlü isim yılbaşı hindisini keserken yaptığı bu paylaşıma İngilizce’de hindi anlamına gelen ‘Turkey’ ifadesini kullanınca bir anda olan oldu… Sosyal medyada kendisini takip eden Türk hayranları bu paylaşımın altına yorum yağdırmaya başladı. Büyük bir kesim ise Beckham’ın paylaşımının hindiyle ilgili olduğunu ‘Turkey’ kullanımının da yine bu kelimenin İngilizce karşılığıyla alakalı olduğunu yazdı. Ancak tüm bu çabalarına rağmen büyük bir kesim Beckham’ı Türkiye’ye bile davet etmekten geri durmadı.

İşte Beckham’ın fotoğrafının altına gelen bazı yorumlar;
beckham7
beckham5beckham23

Son güncelleme: 10:41 - 26.12.2018