Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Berfin Erdoğan kimdir? Berfin Erdoğan kaç yaşında?
Berfin Erdoğan kimdir? Berfin Erdoğan kaç yaşında?
Yılmaz Erdoğan'ın kızı Berfin Erdoğan yeni yarışma programı Lezzet Akademisi'nde yarışmacı koçluğu yapacak. Aşçılık mezunu olan Berfin Erdoğan kaç yaşında? Berfin Erdoğan kimdir?
Magazin 3 Şubat 2019 - 12:51

Berfin Erdoğan altı şef adayının yarışacağı programda yarışmacı koçluğu yapacak. Yılmaz Erdoğan’ın Sanem Oktar ile olan evliliğinden dünyaya gelen kızı Berfin Erdoğan hakkında merak edilenler haberimizde.

BERFİN ERDOĞAN KİMDİR?

Berfin Erdoğan, 1996 yılında doğmuştur. Babası ünlü oyuncu, şair, yazar ve yönetmen Yılmaz Erdoğan' dır. Berfin Erdoğan, babası Yılmaz Erdoğan' ın Sanem Oktar ile yaptığı evlilikten dünyaya gelmiştir. Babasının ünü dolayısıyla bebekliğinden bu yana kendisi de ülkemizde tanınmaktadır.
berfin-erdogan

“Bir Demet Tiyatro”' da çocuk oyuncu olarak rol alan “Berfin Erdoğan”, oyunculuğa uzak durmamıştır. 2005 yılında da “Organize İşler” filminde daha sonra “Çok Güzel Hareketler” adlı televizyon programının bir bölümünde oyunculuğunu sergilemiştir.