Sözcü Plus Giriş

Bir Zamanlar Çukurova 3. yeni bölüm fragmanı geldi! Yeni fragmanda Züleyha, Demir’in kollarında teselli buluyor!

Bir Zamanlar Çukurova 3. yeni bölüm fragmanı heyecanla bekleniyordu. Günler sonra yeni fragman geldi. Perşembe akşamlarının reyting birincisi Bir Zamanlar Çukurova 3. bölüm fragmanında; Yılmaz vurulur, Züleyha yıkılır. Hünkar hanımın derdi bebektir. Demir Bey, Züleyha’ya deliler gibi aşıktır ve Züleyha karnında bebekle Demir Bey ile yeni bir yola giriyor. Züleyha için artık önemli olan tek bir şey kalıyor; o da bebeği... İşte Bir Zamanlar Çukurova 3. bölüm fragmanı...

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 10:16, 27/09/2018
Bir Zamanlar Çukurova 3. yeni bölüm fragmanı geldi! Yeni fragmanda Züleyha, Demir’in kollarında teselli buluyor!

Bir Zamanlar Çukurova’dan birinci fragman nihayet geldi. Yılmaz ile Züleyha’nın kaderleri çizildi. Yeni fragmanda jandarma Yılmaz’ı almaya geldi. Fragmanda Yılmaz ile Züleyha aşkı kara talihe yenik düşüyor. Bir yanda birbirini delice seven iki genç diğer yanda Züleyha’ya temiz duygular besleyen Demir Bey. Bir de vicdanlı bir insan olsa da aile soyunu her şeyin önünde tutan Hünkar Hanım var.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 3. BÖLÜM FRAGMANI


BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 2. BÖLÜM ÖZETİ : SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çukurova'da Yamanlar Çiftliği'ne sığınan Züleyha ile Yılmaz evin hanımına kardeş olduklarını söylemiş ancak öpüşürken yakalanmışlardır. Gizlice buluştukları yerde kalabalık sesler duyan aşıklar bir anda toparlanır ve büyükanneyi son anda Yılmaz boğulmaktan kurtarır. Büyük Hanım başta durumun farkında değilmiş gibi davranır. Çünkü annesini Yılmaz kurtarmıştır. Gaffur Yılmaz'ın kahramanlığını yine kendine yediremez. Büyük Hanım'ın annesi Züleyha'yı çok sevmiştir.

Ayrıca Demir Bey, Filiz'in Adana'ya döndüğünü annesinden duyar. Ancak tedavi görüp o şekilde hamile kaldığını söyler.

DEMİR ZÜLEYHA'YA, GÜLTEN YILMAZ'A AŞIK OLUR

Demir Bey, Züleyha'yı aklından çıkaramaz. İlk görüşte aşka tutulmuştur ama denk olmadıklarını düşünür. Hakkında çok az şey bildiği için de tedirgindir. Evde çalışan hizmetçilerden Gülten de Yılmaz'ı beğenmektedir. Gözlerini ondan alamaz. Gideceklerini duyar ve Yılmaz'ın yanına koşar. Yılmaz ‘gitmeyeceğiz' diyerek içini rahatlatır.

İlginizi ÇekebilirBir Zamanlar Çukurova sosyal medyayı ikiye böldü!Bir Zamanlar Çukurova sosyal medyayı ikiye böldü!

ZÜLEYHA: BİR AN ÖNCE GİDELİM

Demir Bey ile Züleyha yan yana gelir, Demir ilgisini saklamaz ve o sırada Yılmaz da onları izlemektedir. O sırada karşılaşırlar. Demir, Yılmaz'ın mertliğini ve cesaretini takdir etmektedir. Züleyha durumdan rahatsız olur ve Yılmaz'a bir an önce gitmek istediğini söyler. Ayrıca Gülten, Yılmaz'ı sevdiğini söyler.

Yılmaz büükanneyi kurtardığı için büyük hanımdan bahşiş alır. Züleyha parayı da görünce kaçalım diye ısrar etmeye başlar. Yılmaz birini öldürdüğü için vicdan azabı çekmektedir. Züleyha ile Yılmaz'ın buluşmasını Büyük Hanım da izlemektedir. Sevgili olduklarının farkındadır ama sessizce izlemeyi tercih eder. Yılmaz odaya döndüğünde Demir Bey onu beklemektedir.

GAFFUR'A GÜN DOĞDU

Evin Hanım'ı Gaffur'un ağzını arar, Yılmaz ile Züleyha'nın hikayesine inanmadığını söyler ve ondan hafiyelik etmesini ister. Gaffur durumdan çok memnundur. Gaffur, İstanbul'a Züleyha ile Yılmaz'ı araştırmaya gider.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 2. BÖLÜM İZLE

DEMİR BEY'İN İLGİSİ YILMAZ'I RAHATSIZ EDER

Demir Bey, Yılmaz'a sorular sorarak Züleyha hakkında bilgiler edinmeye başlar. Üstü kapalı da olsa Züleyha'yı beğendiğini söyler. Hem güzelliğinden hem de tavır ve davranışlarından söz eder. Yılmaz harekete geçer ve Adana'ya gidip yeni hüviyet almaya karar verir. O sırada Huğlarda yaşayan insanların hastalıktan kırıldığı ortaya çıkar. Huğlarda salgın hastalık baş göstermiştir. Şermin ve Sabahattin Büyük Hanım ile karşı karşıya gelir. Çünkü çocuklara aşıyı Sabahattin yapacaktır. Şermin yine ortalığı karıştırmıştır. Büyük Hanım'ın söylediklerini Sabahattin'e söylememiştir.

YILMAZ HÜVİYETLERİ ÇIKARIYOR

Yılmaz Adana'ya hüviyet için gider. Ancak parası eksik olduğu için Şeref Yağcı kabul etmez. Ancak paranın kalanını hüviyetler hazır olunca ödeyeceğini söyleyerek hüviyetleri hazırlatmaya ikna eder. Bir de alyans satın alır.

GAFFUR HER ŞEYİ ÖĞRENDİ

Gaffur İstanbul'a gelir ve Ayhan ustanın evine gider. Ustanın karısı, Züleyha ile Yılmaz'ın gerçekten yaşadığı her şeyi bir bir anlatır. Züleyha ile Yılmaz'ın sevgili olduğunu ve Yılmaz'ın birini öldürdüğünü söyler.

BÜYÜK HANIM YILMAZ'IN KATİL OLDUĞUNU ÖĞRENİYOR

Yılmaz'ı arayanlar Yamanlar Çiftliği'ne kadar gelir. Büyük Hanım’a Yılmaz'ın fotoğrafını gösterip, birini öldürdüğünü söyler. Ancak Büyük Hanım tanımadığını söyler.

ZÜLEYHA'NIN HAMİLELİĞİ ORTAYA ÇIKIYOR

Züleyha hamiledir. Sürekli midesi bulanmaya başlar. Büyük Hanım görür ve hamile olduğunu anlar. Demir'in eski karısı Filiz çiftliğe gelir, karnı burnundadır. Hünkar hanımla restleşirler. Filiz eski günlerin acısını sonuna kadar çıkarır.

HÜNKAR HANIM PLANINI YAPTI

Hünkar, Filiz'in söylediklerinden çok etkilenmiştir. Oğlunun adının kısır ağaya çıkmasından korkmaktadır. Gaffur gelip Züleyha ile Yılmaz hakkında öğrendiklerini anlatır ama Hünkar Gaffur'a yemin ettirerek olayı saklamasını ister. Hünkar Hanım Züleyha'ya sen hamile misin diye sorar. Diğer yandan Yılmaz hüviyetleri almıştır. Ancak Hünkar Hanım, Yılmaz'ı jandarmaya ihbar eder.

İlginizi ÇekebilirHilal Altınbilek kimdir? Nereli ve kaç yaşında?Hilal Altınbilek kimdir? Nereli ve kaç yaşında?İlginizi ÇekebilirUğur Güneş kimdir? Nereli ve kaç yaşında?Uğur Güneş kimdir? Nereli ve kaç yaşında?

 

Yayınlanma Tarihi:07:44,