Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bizim Hikaye 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sürpriz kardeş Yeliz! Bizim Hikaye 21. son bölüm izle!
Bizim Hikaye 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sürpriz kardeş Yeliz! Bizim Hikaye 21. son bölüm izle!
Bizim Hikaye 21. son bölüm Fox TV ekranlarında yayınlandı. Fikri'nin bir kızı daha ortaya çıkar. Herkesi çok şaşırtan yeni kardeş Yeliz aileye çabuk ayak uydurur. Bizim Hikaye yeni bölümde neler olacak diye merak eden izleyiciler Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı diye soruyor. İşte Bizim Hikaye dizisi ile ilgili son gelişmeler...
Magazin 8 Şubat 2018 - 23:41

Bizim Hikaye 21. son bölüm yayınlandı. Fikri'nin bir kızı daha olduğunu öğrenen aile neye uğradıklarına şaşırmıştır. Çocuklar, bir an önce Yeliz'i bulup donör olup olamayacağını öğrenmek isterlerken Fikri duruma el koyar ve büyük kızını bulup eve getirir. Peki Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Bizim Hikaye dizisi yeni fragman, son bölüm özeti ve son bölüm linki…

BİZİM HİKAYE YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Yeliz'in ortaya çıkmasıyla ailenin düzeni değişir. Filiz, Yeliz'i eve alıp ona iyi davranmaya başlar fakat Tülay'ın gözü Yeliz'i hiç tutmaz. Tülay'a göre Yeliz, sinsi planların peşindedir. Yeliz ise aileye çabuk ısınmış gibi görünmektedir. Acaba Yeliz göründüğü gibi iyi kalpli biri midir, yoksa Tülay'ın düşünceleri gerçek midir?

Aile Şükran'ın hastalığıyla ilgili gelişmelerin iyiye gittiğini düşünürken Şükran farklı şeyler peşindedir. Şükran, tedavisi için umutluyken bir anda hayatını değiştirecek bir karar verir. Bu karar Elibollar'ı nasıl etkileyecektir?

Filiz annesi ve babasıyla uğraşırken Barış da çocuklarla ilgilenir. Cemil artık boşanma işini bir an önce çözüp şehirden gitmeye kararlıdır. Onun yollarından çekildiğini düşünen Barış, Filiz'le yeniden eskisi gibi olacağına inanmaktadır.

Hikmet, uzun zamandır sakladığı bir sırrı ablasıyla paylaşır. Bu sırada Esra ve Asım ile ilgili yeni bir gelişme öğrenir. Esra ile tekrar yakınlaşmaya başlayan Hikmet halinden çok memnundur.

Tufan'ın boşanma mevzusu arapsaçına dönmüştür. Ferda boşanmamakta inat etmiştir ve Tülay'ın sabrı her geçen gün daha da zorlanmaktadır. Tufan ise hala sabretmesi konusunda Tülay'a yalvarır. Tülay, Tufan'la boşanacaklarını beklerken iyice eve yerleşen Ferda'ya daha ne kadar sabredecektir?

BİZİM HİKAYE YENİ BÖLÜM FRAGMANI

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM İZLE

Son güncelleme: 22:34 - 15.03.2018