Çarpışma dizisinde dikkat çeken ayrılık! Usta oyuncu Çarpışma dizisine veda etti…

Çarpışma dizisinin kadrosunda yer alan usta isimlerde Mustafa Uğurlu diziye veda etti. Çarpışma izleyicilerinin dikkatini çeken bir sahneyle diziden ayrılan Mustafa Uğurlu, dizide Selim rolünü canlandırıyordu.

Çarpışma dizisinde dikkat çeken ayrılık! Usta oyuncu Çarpışma dizisine veda etti…

Yeni sezonun dikkat çeken dizilerinden Çarpışma’da bir ayrılık yaşandı. Dizinin önemli karakterlerinden biri olan Selim kendini vurarak intihar etti ve onu canlandıran Mustafa Uğurlu da diziden çıkmış oldu.

SELİM’İN ŞOK EDEN İNTİHARI

Mezarlıkta Selim'in yanına giden Cemre annesi ile ilgili gerçekleri öğrenmek istiyor. Cemre'ye annesinin günlüğünü veren Selim her şeyin orada yazdığını söylüyor. Kızına yaptıklarını gözyaşları içinde anlatan Selim, Belma'nın ölmediğini öğrenince biraz da olsa mutlu oluyor. Kerem'in geldiğini gören Selim silahına sarılıp ölümle tehdit ediyor. Selim, Cansız'a verdiği sözü tutup intihar ediyor. Selim’in intihar etmesiyle canlandıran oyuncu Mustafa Uğurlu’da diziden ayrıldı.

MUSTAFA UĞURLU KİMDİR?

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Mustafa Uğurlu 25 Kasım 1955 yılında Karaman’da doğmuştur. Sinema oyuncusu Ahmet Uğurlu’nun kardeşidir. İlk, orta ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Mustafa Uğurlu, televizyon ekranlarında ilk kez 1993 yılında yayınlanan Rıza Beyler dizisi ile yer almıştır.

Oyunculuk kariyerine birçok televizyon dizisi ve sinema filmi sığdıran Mustafa Uğurlu, 1998 yılında Ağır Roman sinema filmindeki performansıyla Altın Portakal Film Festivali En İyi Erkek Oyuncu ödülüne layık görülmüştür. Mustafa Uğurlu aynı zamanda Devlet Tiyatrolarında pek çok oyunda oyuncu ve yönetmen olarak görev almıştır.

Şimdilerde Show TV ekranlarında yayınlanmakta olan Çarpışma dizisinde Selim karakterine hayat vermekte olan Mustafa Uğurlu, 1.78 metre boyunda 74 kilo ve Yay burcudur.

Ödülleri :

1998 – 35. Antalya Altın Portakal Film Festivali – En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu – Ağır Roman
1996 – Ankara Sanat Kurumu ödülü – Gürültülü Patırtılı Bir Hikaye – Ankara Devlet Tiyatrosu

 Kadir, Veli'ye takas öneriyor İlginizi Çekebilir Kadir, Veli'ye takas öneriyor