Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cesur sahneleriyle gündem olan Fi Çi dizisinin bitiş tarihi açıklandı
Yayına ilk girdiği günlerde dört sezon süreceği söylenen Fi Çi dizisinin ne zaman ekranlara veda edeceği duyuruldu. Fi yeni sezonu ile Çi dizisi final tarihini öğrenen dizinin hayranları büyük bir üzüntü yaşadı.
Magazin 24 Ocak 2018 - 16:08

Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Serenay Sarıkaya, Ozan Güven ve Büşra Develi’nin başrolünde olduğu, Puhu TV’de yayınlanan ‘Fİ’ dizisi, yazar Azra Kohen’in Fi, Çi, Pi kitap üçlemesinden uyarlanmıştı. Cesur sahneleri ve sürükleyici öyküsüyle ciddi bir izleyici kitlesi tarafından takip edilen dizinin üç bölüm sonra veda edeceği ortaya çıktı.

fidizisi
KOHEN, “DEVAM ETMEK MANASIZ” DEMİŞTİ

Yazar Azra Kohen, geçen Aralık’ta “Birinci sezonda ilk kitabımın ilk bölümüne bağlı kalındı. Sonra bambaşka bir hikaye anlatılmaya başlandı. Ay Yapım ile konuşacağım. Devam etmenin manası yok” demişti.

serenay-sarikaya-sli

FİNAL TARİHİ BELLİ OLDU

Ve tüm bu sürecin ardından dizi hayranlarının merakla beklediği karar alındı. Final tarihi belli oldu. ‘Fİ’ 3 bölüm sonra bitiyor.

 

Son güncelleme: 16:31 - 24.01.2018