Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Dakota Johnson seks sahnelerinden sıkılmış
Dakota Johnson seks sahnelerinden sıkılmış
Grinin 50 Tonu filminin yıldızı Dakota Johnson, sevişme sahnelerinin çok sıkıcı olduğunu söyledi.
Magazin 29 Nisan 2016 - 14:39

Grinin 50 Tonu (Fifty Shades of Grey), film eleştirmenleri tarafından olumlu eleştriler almasa da izleyici tarafından oldukça sevilmiş ve filmin 2. serisini merakla beklemeye başlamıştı.  Filmin 2. serisi ’50 Shades Darker (Karanlığın 50 Tonu)’ın çekimlerine devam eden 25 yaşındaki oyuncu Dokaro Johnson, Interview dergisine rol arkadaşı Jamie Dornan’la olan sevişme sahnelerinin çok sıkıcı olduğunu söyledi.

Dakota Johnson

Johnson, Dornan’la olan sahneleri hakkında: ‘Sevişme sahnelerini çekerken gerçekten sevişiyor değiliz. Sadece öyle gibi yapıyoruz. Bazen bir sahnenin çekimi 7 saat sürüyor, mesela bugünkü çekim gibi… Bu pek rahatlatıcı değil, açıkçası çok da sıkıcı’ şeklinde konuştu.

Dakota Johnson

Aktör Don Johnson ve aktris Melanie Griffith’in kızı olan Johnson, babasının ‘Grinin 50 Tonu’nu izleyip izlemediği sorusuna ise kahkahalarla ‘Hayır! Şükürler olsun ki babam filmi izlemedi, izlemeyi de düşünmüyor!’  dedi.

Dakota Johnson
Son güncelleme: 14:43 - 29.04.2016