Danla Bilic kimdir, gerçek adı ne? Danla Bilic nereli ve kaç yaşında?

Danla Bilic, 1994 doğumludur. Youtube'da paylaştığı makyaj videolarında yaptığı sert eleştirileriyle fenomen olan Danla Bilic hakkında merak edilenler haberimizde... Danla Bilic nereli ve kaç yaşında?

Danla Bilic kimdir, gerçek adı ne? Danla Bilic nereli ve kaç yaşında?

Youtuber olarak büyük hayran kitlesine ulaşan Danla, paylaşmış olduğu videolara verdiği isimlerle de dikkatleri üzerine toplayan Bilic hakkında bilmek istediğiniz tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz… Danla Bilic kimdir? Nerede doğdu, kaç yaşında, boyu, kilosu…

DANLA BİLİC KİMDİR?

Gerçek adı Neslihan Damla Akdemir olan Danla Bilic, 5 Ekim 1994 tarihinde Kütahya’da dünyaya gelmiştir. Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde lisans eğitimini sürdürmektedir. Dünyaca ünlü sosyal medya platformu YouTube'da paylaşmış olduğu makyaj videoları ile tanınmış olsa da ilk olarak Twitter'da dikkatleri üzerine çekti.

Bir dönem Twitter hesabı üzerinden yerli ve yabancı futbolcular ile iletişime geçen ve kendisini trans birey olarak tanıtan Danla Bilic, bir çok sosyal medya kullanıcısını ise trolleyerek ilginç tepkiler almıştır.

Paylaşmış olduğu videolara verdiği isimlerle dikkatleri üzerine toplayan Danla Bilic, kendi makyaj markasını oluşturmuştur. Şimdilerde gezi vlogları ile adından sıkça söz ettiriyor.

Sıkı bir Galatasaray taraftarı olan Danla Bilic, 1.65 metre boyunda, 61 kilo ve Terazi burcudur.