Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yeni aşk hikayesi Deli Gönül oyuncuları kimdir? Deli Gönül dizisi hakkında her şey
Yeni aşk hikayesi Deli Gönül oyuncuları kimdir? Deli Gönül dizisi hakkında her şey
'Deli Gönül' bu akşam başlıyor! 4 dakikalık ön gösterim 20:00, İlk bölüm ise 21:00'de Fox Tv'de. İşte dizinin konusu, oyuncuları ve türü hakkındaki tüm detaylı bilgiler...
Magazin 4 Temmuz 2017 - 09:44

Deli Gönül dizisi, bugün saat 20.00'de ön gösterim yapacak. İlk bölüm ise saat 21:00'de. Başrollerinde Murat Ünalmış ve Tuvana Türkay'ın yer aldığı, 25 Film'in yapımcılığını, Berat Özdoğan ve Selim Demirdelen'in yönetmenliğini üstlendiği, senaryosunu Rahşan Çiğdem İnan'ın kaleme aldığı dizinin dizinin konusu, oyuncuları ve tüm detayları yazımızda

Konusu: Antakya'dan İstanbul'a uzanan soluk soluğa izlenecek bir aşk hikayesi

DELİ GÖNÜL OYUNCULARI
Mehmet Kadir Ölçek (Murat Ünalmış)
deligonul
Yapımcılığını 25 Film'in üstlendiği, yaz sezonunun merakla beklenen dizisi “Deli Gönül”ün başrol oyuncusu Murat Ünalmış, izleyiciyi şaşırtmaya hazırlanıyor. Sevilen oyuncu, yeni dizisinde yardımsever ve öğrencilerini “iyi insan” olarak yetiştirmeyi amaç edinmiş Hataylı bir edebiyat öğretmenine hayat veriyor.

Fatmanur Güzel (Tuvana Türkay)
deligonuldizisi

Türkan Erten (Çiğdem Batur)

Son olarak Bizim Hikaye filminde oynayan Çiğdem Batur, önceki akşam Akmerkez'de görüntülendi.

Ahmet Ertuğrul (Ogün Kaptanoğlu)

Basri Kavaslı (Macit Sonkan)

Hayri Güzel (İştar Gökseven)

Nuran Güzel (Mine Tüfekçioğlu)

Ayşe Güngör (Nilgün Karababa)

Nihat Güzel (Barış Yalçın)

Şenay Güzel (Neşem Akhan)

Şafak Erten (Tarık Özenbaş)

Şükran Ölçek (Hayal Ada Toprakkaya)

Yapımcı: 25 Film

Yönetmen: Berat Özdoğan ve Selim Demirdelen

Senaryo: Rahşan Çiğdem İnan

İŞTE DİZİNİNİLK BÖLÜM FRAGMANI

BAŞROL ANLATTI

Hikayeyi okuduğu anda karakterin kendisini çok etkilediğini söyleyen Ünalmış, rolüyle ilgili duygularını “Mehmet Kadir öğretmen beni çok heyecanlandırdı. Şimdiye kadar canlandırdığım karakterlerden çok farklı. Onun Hatay'dan İstanbul'a uzanan macerası, öğrencileri ile olan ilişkisi, hayata bakışı ve tabii ki aşkı, izleyicilerin yüreğine dokunacak.” şeklinde dile getirdi. Gençlerle bir arada olmanın kendisini çok mutlu ettiğini vurgulayan oyuncu, çekimler sırasında, dizide öğrencilerini canlandıran genç oyuncularla bol bol sohbet ettiğini ve paylaşımlarda bulunduğunu da sözlerine ekledi. Kendi okul hayatında, edebiyatın en sevdiği derslerin başında geldiğini belirten yakışıklı oyuncu, rolü için zaman zaman kendi edebiyat öğretmeninden esinlendiğini söyledi.

TUVANA TÜRKAY’DAN TÜRKÜ SÜRPRİZİ

Dizinin duygu yüklü tanıtımına Tuvana Türkay'ın söylediği türkü damgasını vurdu.
Merakla beklenen tanıtımın sürprizi, dizinin başrolünde yer alan güzel oyuncu Tuvana Türkay'ın seslendirdiği türkü oldu. ‘Şafak Söktü Yine Sunam Uyanmaz' türküsünü söyleyen Türkay, sesiyle de izleyicileri şimdiden büyülemeyi başardı.

Yaz sezonunun merakla beklenen iddialı dizisi ‘Deli Gönül' oyuncuları dizi ile ilgili duygularını paylaştı.

Dizide ‘Mehmet Kadir' isminde bir edebiyat öğretmenini canlandıran Murat Ünalmış, bir dizinin olmazsa olmazının ekip olabilmek ve sette uyumla çalışabilmek olduğunu belirterek “Ne mutlu ki sete çıktığımız ilk günden beri ekip olarak çok güzel bir uyum yakaladık. Çok inandığım bir projenin içinde olduğum için ve böyle güzel bir ekip ile çalıştığım için çok mutluyum. ‘Mehmet Kadir' öğretmen beni çok heyecanlandırdı. Onun Hatay'dan İstanbul'a uzanan macerası, öğrencileri ile olan ilişkisi, hayata bakışı ve tabii ki aşkı izleyicilerin yüreğine dokunacak” diyerek sözlerine devam etti.

Müzik öğretmeni ‘Fatmanur' karakteriyle ekranda yer alacak Tuvana Türkay, “Her şeyiyle beni çok heyecanlandıran bir işin içindeyim. Karakterler abartısız, samimi ve içimizden… İzleyiciyi çok ters köşe bir hikaye bekliyor ve çok güzel bir doku izleyecekler. Ben de ilk defa içinde bulunduğum bir projede Hatay'ı izleyeceğim. Emeklerimizi görmek için çok heyecanlıyım.” diyerek duygularını ifade etti.

Deli Gönül'e İstanbul çekimlerinde dahil olan ve Türkan karakteriyle izleyiciyle buluşacak olan Çiğdem Batur, “Türkan, kendi içinde çok haklı bir karakter aslında. Ama hepimiz biliyoruz ki, herkesin kendini haklı görerek yaptığı her şey herkes için iyi olmayabiliyor. Türkan'ın yaşadığı haksız durumlar onda çok ciddi değişimlere sebep olacak zaman içerisinde. Bir oyuncu olarak beni asıl etkileyen de buydu aslında. Çünkü gördüğümüzün dışına çıkacak, seyirciyi ters köşeye yatıracak bir karakter.” diyerek duygularını dile getirdi.

Dizi hakkındaki diğer detaylar

Tür: Aşk, Dram

Sezon: 1

Yayın Günü: Salı

Yayın Saati: 21:00

 

Son güncelleme: 13:20 - 05.09.2017