Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ecem Karaağaç kimdir? Survivor Ecem Karaağaç nereli ve kaç yaşında?
Ecem Karaağaç kimdir? Survivor Ecem Karaağaç nereli ve kaç yaşında?
Survivor'da bu sene Göz6 programından tanınan Ecem Karaağaç'da olacak. Ecem Karaağaç kimdir? Survivor 2018'in dikkat çeken yarışmacılarından olan Ecem Karaağaç'ın hayat hikayesi yaşı ve mesleği...
Magazin 5 Şubat 2018 - 15:36

Heyecan dolu yarışmalarıyla dikkat çeken Survivor’da yarışmacılar birçok yaırşmacı merak ediliyor. Survivor yarışmacılarından olan Ecem Karaağaç kimdir? Şu sıralar en çok merak edilen konulardan biri Survivor 2018 kadrosu. Survivor 2018’e Göz6 yarışamacısı Ecem Karaağaç da yarışacak. Ecem Karaağaç kimdir?

ecem-karaagac-kimdir

ECEM KARAAĞAÇ KİMDİR?

Ecem Karaağaç 14 Temmuz 1991 Bursa doğumludur. Yaşar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi mezunudur. Göz 6 yarışmasında Survivor için yarışan Karaağaç, Survivor biletini Berna Keklikler’e kaptırmıştı. Heyecanı seven bir yapıya sahiptir. Geçen yıl Göz 6 yarışmasında Survivor'a katılmayı çok istemiş ancak nasip bu yılmış. Profesyonel olarak yüzücülük yapmakta olup 6 yıl kadar lisanslı basketbol oynamıştır. Ayrıca okçuluk, rüzgar sörfü, futbol, kayak ve binicilikle uğraşmıştır. Ecem Karaağaç, Göz6'nda finale kalmayı başaran üç kızdan biridir. Aile bağları oldukça kuvvetli görünen Ecem Karaağaç’ın annesi Mine Mater, babası ise Cengiz Karaağaç’tır.