Elimi Bırakma 41. yeni bölüm 2. fragman: Azra babasının katilini buluyor! (Elimi Bırakma yeni bölüm fragmanı izle)

Elimi Bırakma 41. yeni bölüm 2. fragman bugün ekrana geldi. Yayınlanan 2. fragmanda; Azra ile Cenk ayrılıyor. Azra paramparça oluyor. Cansu, babasına hayal kırıklığı olduğunu söylüyor. Serap, Sumru ile restorandaki kavgayı internette yayınlayanın annesi olduğunu açıklıyor. Serap ve Cenk büyük şaşkınlık yaşıyor. Burhan, Cansu ve Azra'yı kaçırıyor. İkisininde elleri kolları bağlı iken Cansu, Azra'nın babasını öldürenin Burhan olduğunu açıklıyor. İşte Elimi Bırakma 41. yeni bölüm fragmanları...

Elimi Bırakma 41. yeni bölüm 2. fragman: Azra babasının katilini buluyor! (Elimi Bırakma yeni bölüm fragmanı izle)

ELİMİ BIRAKMA 41. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMAN

ELİMİ BIRAKMA 41. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

ELİMİ BIRAKMA 40. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Cansu annesinde karşı babasını savunup onunla bir gelecek planlıyor. Sumru ne yaparsa yapsın kızını yolundan döndüremiyor. Ve Cansu babası ile ilgili acı gerçekle yükleşiyor. Cansu bulduğu ses kaydını dinliyor ve babasının sesini hemen tanıyor. Babasının katil olduğunu öğrenen Cansu hayatının en büyük şokunu yaşıyor. Burhan ise Azmi ve Mesut’u kendinden uzaklaştırmaya çalışıyor. Cansu elinde ses kaydı ile babasının karşısına çıkıyor ve ‘oturup seninle bu ses kaydını dinleyeceğiz’ diyor. Cansu gözyaşları içinde babasını hayatındaki en büyük boşluğa koyduğunu söylüyor. Ayrıca Burhan’a ‘sana baba dediğim güne lanet olsun’ diyerek veda ediyor.

ELİMİ BIRAKMA SON BÖLÜM İZLE

AMERİKA’DAN GELEN SÜRPRİZ ARKADAŞ

Azra ve Cenk sonunda hayalini kurdukları güzel günleri yaşıyor. Evlilik öncesi birbirlerine sürprizler hazırlayan bu iki aşık birlikte çok mutlu anlar geçiriyor. Azra, Cenk’in her haline aşık olduğunu düşünüyor. Cen ona başka bir hayatın olabildiğini gösteriyor. Azra, Cenk’i Amerika’dan gelen arkadaşları ile tanıştırmak istiyor. Cenk bu arkadaşlar arasından birini hiç sevmiyor. Bu arkadaş Azra’nın Cenk’e verdiği şansı ona vermediğini söylüyor.

SUMRU YİNE ORTALIĞI KARIŞTIRACAK

Sumru Azra’yı bitirmekte kararlı. Azmi sayesinde büyük bir sır öğreniyor. Feride Hanım’ın vasiyetini ele geçiren Sumru, Feride’nin tüm mal varlığını Azra’ya bıraktığını öğreniyor. Sumru ayağına gelen fırsatı hemen değerlendiriyor. Vakkit kaybetmeden Serap;’ın karşısına çıkan Sumru, ona Feride’nin vasiyetini veriyor. Vasiyeti gösterirken bak bakalım ‘Feride Annen mirasta seni ne kadar düşünmüş’ diyor. Serap şok içinde vasiyettekileri okurken Sumru zaferinin tadını çıkarıyor.