Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
EDHO yeni bölüm ne zaman? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yok?
EDHO yeni bölüm ne zaman? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yok?
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, bu akşam ATV yayın akışında yer almıyor. Kanallar ortak bir karar alarak diziler için 3 haftalık bir tatil belirledi. Başrolünde ünlü oyuncu Oktay Kaynarca'nın yer aldığı dizi uzun zamandır ekranların en sıkı izlenen dizilerinden biri... Dizi severler EDHO yeni bölüm ne zaman sorusunun cevabını araştırıyor. İşte dizi hakkında son gelişmeler...
Magazin 1 Ocak 2019 - 19:40

Diziseverlere kötü haber! İzleyiciler her Salı akşamı heyecan ve merak içerisinde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümlerini izliyor. Bu akşam ATV yayın akışına bakanlar EDHO’yu göremedi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam yayınlanmayacak Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yok? EDHO yeni bölüm ne zaman? İşte ayrıntılar…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Dizinin normalde bu akşam yayınlanması gereken bölümü ekranlarda olmayacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz yeni bölüm 22 Ocak Salı günü yayınlanacak. Dizilere neden ara verildi sorusunun cevabı için ise bazı iddialar dikkat çekiyor.

DİZİLER NEDEN ARA VERDİ?

Diziler, her yıl başında futboldaki devre arası gibi 2 haftalık bir ara veriyordu. Ancak, bu yıl bir değişiklik oldu ve aranın, kanalların aldığı ortak bir kararla 3 haftaya uzatıldığı öğrenildi. İzleyiciler, Sen Anlat Karadeniz, Çukur, Kadın, Yasak Elma gibi dizileri 3 hafta izleyemeyecek. Alınan bu kararla ilgili kimi iddialar dizi sektöründe dillendirilmeye başlandı. Dizi maliyetlerinin yükselmesi, oyuncu kaşelerinin artması ve reklam pastasının daralması sıkıntıların başında geliyor.

eskiya-1

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 121. SON BÖLÜM ÖZETİ

Hayriye işediği günahlar sebebiyle Allah’tan af diler. Karı koca arasına girdiği için çok pişmandır. Bu arada Hızır, eniştenin kulağını görünce ne olduğunu sorar. Hurşit olanları anlatır. Enişte Hızır’a Hatice’siz yaşayamayacağını onu öldürmesini ister. Hızır şaşırır. Hızır Hatice’yi aldatmadığını ve bu yüzden öldürmeyeceğini söylese de enişte onu yine de öldürmesini ister. Enişte olayları bir türlü anlayamaz sonunda Alparslan o gece yaşananları detayları ile anlatır. Enişte ikna olur ama bir sorun vardır. Hatice eniştenin öldüğünü sanmaktadır.

MESUT İLYAS’A TUZAK KURUYOR

Mesut, Tuncay’ın bütün adamları ile birlikte infaz edildiğini öğrenir. Bunu yapanların kim olduğunu öğrenmek ister. Ancak kamera kayıtları silinmiştir. Haberi getiren adamı Çakırbeylilerin infazdan önce kalabalık şekilde ofisten ayrıldığını söyler. İlyas’ın bu işi yaptığından emin olan Mest, adamının İlyas’ın olmadığını söyleyince şaşırır. Ancak İlyas’ı hedefine koyan Mesut İlyas’ın bu işin içinde olduğu fikrini adamına söyleyerek aslında ona tuzak kurmaktadır.

eskiya-2

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜM İZLE

HIZIR ENİŞTENİN ÖLMEDİĞİNİ AÇIKLIYOR

Hızır, enişte ile birlikte eve gelir. Hatice ve diğerlerine gerçeği açıklamak için yanlarına gider. Hatice, Hayriye ve Emine olanlardan habersiz Hızır’ı soru yağmuruna tutar. Hızır iyice pişman oldukları anladığında onlara ders gibi bir konuşma yapar ve nasihatler verir. Sonunda eniştenin ölmediğini açıklar. Hatice şok olur. Hızır’ı şaka yapmaması konusunda uyarır. Hızır, enişte ile ilgili yaptığı planı ve sonrasında yaşananları anlatır. Hatice dayanamayıp kocasının nerde olduğunu sorunca nerde olduğunu söyler. Hatice sevinçle kocasına gider. Hayriye de derin bir oh çeker ve “Çok şükür” der.

CENGİZ’E DEVLETLE ÇALIŞMA TEKLİFİ

Cengiz, Tuncay öldürüldükten sonrankendini Akif olarak tanıtan biri ile buluşur. Akif, Tuncay’ı İlyas’ın öldürdüğünü üstüne basa basa söyler. Cengiz tepki vermez. Daha sonra olayın detaylarını konuşmak üzere Akif’in ofisine giderler. Ondan önce Akif, resmi olarak Cengiz’in onlarla birlikte çalışmaya başlıyacağını da söyler. Ofisteki konuşmaların sonunda Cengiz Akif’e onu mahçup etmeyeceğine dair söz verir.

Son güncelleme: 21:57 - 01.01.2019