Haftaya damga vuran magazin olayları/Bir yanda destek bir yanda tepki

Geride bırakmaya hazırlandığımız hafta gündem yine birbirinden farklı olaylarla şekillendi. Ünlü isimler sosyal medya hesaplarından gündeme dair çok sayıda paylaşımda bulunurken, Küçükçekmece'de 5 yaşındaki bir kıza yapılan cinsel saldırı herkesin nefretini ve tepkisini çekerken, CHP Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan linç girişimi sonrasında pek çok sanatçı Kılıçdaroğlu'na destek verdiklerini açıkladı.

Haftaya damga vuran magazin olayları/Bir yanda destek bir yanda tepki

Orhan Gencebay’ın oğlu Gökhan Gencebay’ın bir taksi şoförü ile girdiği tartışma sonrasında bıçaklanması magazin gündemini ayağa kaldıran gelişmelerden biriydi. Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin’in sürpriz ayrılık kararı ile gözler bu iki ismin üzerinde toplanırken gündem çok daha farklı konularla şekillendi. İşte haftaya damga vuran gelişmeler…

‘HERİFİN UÇKURUNU TAKSİM’İN ORTASINDA KESİN’

İstanbul Küçükçekmece'de 5 yaşındaki kız çocuğu cinsel istismara uğradı. Yaşanan bu saldırı sonrasında ünlü isimler sosyal medya hesaplarından konuyla ilgili sert paylaşımlarda bulundu.

Küçükçekmece'de yaşanan cinsel istismar olayına tepki gösterdiler İlginizi Çekebilir Küçükçekmece'de yaşanan cinsel istismar olayına tepki gösterdiler

‘AZMETTİRİCİLERDEN HESAP SORULMALI’

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Ankara Çubuk'ta şehit cenazesine katıldığı sırada linç edilmek istenmesine sanatçılar tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu'na geçmiş olsun dileklerini ileten sanatçılar siyasileri birleştirici ve sorumlu bir dil kullanmaya davet etti.

Sanatçılardan Kılıçdaroğlu'na saldırıya kınama İlginizi Çekebilir Sanatçılardan Kılıçdaroğlu'na saldırıya kınama

HAVALİMANINDA HAKARET MAHKEMEYE TAŞINACAK

Geride bırakmaya hazırlandığımız hafta, Funda Esenç adlı bir kadın, ‘Bodrum uçağı rötar yaptı’ iddiası üzerine sinirlendi ve yer hizmetleri personeline hakaretler sıralayıp, küfürler savurmaya başladı. Olay anında orada olan Serkan Balbal sözcü.com.tr’ye yeni gelişmeleri anlattı… Balbal Esenç hakkında dava açılacağını belirtti.

Son dakika: Havalimanı rezaletinde yeni gelişme! Funda Esenç'e dava... İlginizi Çekebilir Son dakika: Havalimanı rezaletinde yeni gelişme! Funda Esenç'e dava...

ORHAN GENCEBAY’IN OĞLU GÖKHAN BIÇAKLANDI

Ünlü sanatçı Orhan Gencebay’ın oğlu Gökhan Gencebay, Beşiktaş’ta trafikte tartıştığı taksi şoförü tarafından bıçaklandı. Şüpheli taksi şoförü gözaltına alınırken, Gökhan Gencebay ise hastaneye kaldırıldı.

Son Dakika... Orhan Gencebay'ın oğlu bıçaklandı İlginizi Çekebilir Son Dakika... Orhan Gencebay'ın oğlu bıçaklandı

 

Gökhan Gencebay bıçaklandıktan hemen sonra... İlginizi Çekebilir Gökhan Gencebay bıçaklandıktan hemen sonra...

SERENAY SARIKAYA VE KEREM BÜRSİN AYRILDI

Magazin dünyasının gözde çiftlerinden Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin 3,5 yıllık ilişkilerini bitirdi. 2015 yılından beri birliktelikleri süren çift magazin dünyasının yakından takip edilen isimleri arasındaydı.

Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin çifti ayrıldı İlginizi Çekebilir Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin çifti ayrıldı

 

BUKET AYDIN BELİRSİZLİĞİ – KOVULDU MU? İZNE Mİ ÇIKTI?

31 Mart Yerel Seçimleri'nden önce ağırladığı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun “İstanbul, Ankara ve İzmir'i alacağız” açıklamasının ardından kahkaha atan ve tepki çeken Kanal D Ana Haber spikeri Buket Aydın'ın kovulduğu haberi gündeme bomba gibi düştü.

Buket Aydın kovuldu mu? Aydın'dan açıklama... İlginizi Çekebilir Buket Aydın kovuldu mu? Aydın'dan açıklama...