Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Jelena Karleusa kalçası hakkındaki yorumlara sert tepki gösterdi
Jelena Karleusa kalçası hakkındaki yorumlara sert tepki gösterdi
Şarkıcı Jelena Karleusa sosyal medya hesabı üzerinden kendisi hakkında çirkin yorumlarda bulunan takipçilerine esti kükredi.
Magazin 13 Kasım 2018 - 12:57

Bir dönem futbolcu eşi Dusco Tosic’in Beşiktaş’a transfer olması nedeniyle Türkiye’de yaşayan ve burada bulunduğu süre içerisinde yüzbinlerce Türk takipçi edinen Jelena Karleusa takipçileri tarafından ‘Yenge’ olarak anılır olmuştu. Aslen bir pop şarkıcısı olan Karleusa sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlarla öne çıkmış ve Türkiye’de bulunduğu süre boyunca magazin basınının önemli isimlerinden olmuştu.

JELENA’DAN SERT TEPKİ

Her ne kadar eşi Dusco’nun başka bir takıma transfer olmasının ardından Türkiye’den ayrılmış olsa da Yenge lakaplı şarkıcı zaman zaman gündeme geliyor. Jelena son olarak sosyal medya hesabından gösterdiği sert tepki ile konuşuluyor… Sosyal medya hesabından kendisine yapılan sert yorumlara çok kızan Jelena, kalçalarına yapılan terbiyesiz yorumların ardından ağzını bozdu ve tepkisini şu ifadeleri kullanarak gösterdi:

“Nefret ediyorum! Sizi küçük, zavallı, çirkin troller… Ne yapmanız gerektiğini söyleyeyim; Benim doğal büyük kıçımı öpebilir ve bitkinlikten ölebilirsiniz. Ve evet bu yorumlarınızdan dolayı sizi engelliyorum hastalıklı insanlar! Anneleriniz sizleri bu hastalıklı halinizden çekip çıkarmalı… Bir sanatçı olmam, sürekli olarak göz önünde bulunmam, sizlere bana her zaman böylesine çirkin bir şekilde saldırma hakkı vermez.”

Son güncelleme: 12:59 - 13.11.2018