Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Jet Sosyete 7. yeni bölüm fragmanı geldi! Jet Sosyete 6. son bölüm izle!
Jet Sosyete 7. yeni bölüm fragmanı geldi! Jet Sosyete 6. son bölüm izle!
Star TV'nin sevilen dizisi Jet Sosyete 7. yeni bölüm fragmanı geldi! Başrollerini Gülse Birsel, Çağlar Çorumlu ve Sarp Apak gibi yıldızların paylaştığı dizinin yayınlanan yeni fragmanına 'Bağırma' kelimesi damga vuruyor. İşte Jet Sosyete 6. son bölüm izleme linki ve yeni bölüme dair gelişmeler...
Magazin 28 Mart 2018 - 11:08

Jet Sosyete 7. yeni bölüm fragmanı geldi! Orta halli bir ailenin jet sosyeteye giriş hikayesi Jet Sosyete dizisi son bölümü ile tam not aldı. İşte Star TV’nin yeni dizilerinden Jet Sosyete 6. son bölüm izleme l,nki ve yeni bölüme dair merak edilenler…

jetsosyete7-1

6. SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Özpamuk Ailesinde Tasarruf Zamanı!

Cengiz Bey, Gizem'in aşırı harcamalarına artık isyan eder. Bütün kredi kartları ve imkanları elinden alınan Gizem, Safiye'nin de yardımıyla artık asgari ücret ile evi ve kendini çekip çevirmek zorundadır. Alara'nın bir yorumu üzere tüm jet sosyetenin Talip'in ocak başına akın etmesi üzerine Talip'in imdadına Yıldız yetişecektir. Yaşar'ın kendisini beğenmemesine kırılan Safiye ise büyük bir değişime girer.

jetsosyete7-3

İlayda ile arasını düzeltmenin yollarını arayan Ozan, ona hediye köpek alır. Ancak bu köpek Ozan'ın da İlayda'nın da başını belaya sokacaktır. Gündüz'ün İlayda'nın uyarısı ile sosyete gibi davranmaya başlaması Alara'yı çileden çıkarır.Kişiye özel kutu yemek servisindeki ticari potansiyeli gören Yaşar ise ev halkını örgütler ve ofis arkadaşlarına ev yemeği tadında diyet kutu yemek getirtmeye başlar. Ancak işler umduğu gibi gitmeyecektir.

JET SOSYETE 7. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

 

JET SOSYETE SON BÖLÜM İZLE


jetsosyete7