Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kerem Fırtına kimdir? Kaç yaşında ve nereli? İşte Kiralık Aşk’ın İso’su hakkında bilinmeyenler…
Kerem Fırtına kimdir? Kaç yaşında ve nereli? İşte Kiralık Aşk’ın İso’su hakkında bilinmeyenler…
Televizyon dünyasının tanınmış oyuncularından Kerem Fırtına kimdir? Kerem Fırtına’nın özel hayatı magazin gündeminde araştırılıyor. Kiralık Aşk'ın İso'su kaç yaşında ve nerede doğdu? Son olarak yazdığı kitapla gündemde olan Kerem Fırtına hangi dizilerde oynadı? İşte ayrıntılar...
Magazin 17 Mart 2018 - 14:18

Kerem Fırtına kimdir? Kaç yaşında ve nerede doğdu? soruları bugünlerde saha sık soruluyor. Kiralık Aşk’ın İso’su ile ilgili az bilinenler ve merak edilenleri haberimizde bulabilirsiniz.

KEREM FIRTINA KİMDİR?

Kerem Fırtına 23 Eylül 1981 yılında İstanbul'da doğdu. İstanbul Üniversitesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi, Kamu Yönetimi bölümünden mezun olduktan sonra Şahika Tekant’ta 2 yıl oyunculuk eğitimi aldı.

Aynı zamanda Pana Film’de cast direktörü asistanı olarak çalıştı. 2000 yılında TRT’de Martılar ve İstanbul adlı televizyon filminde oynadı, aynı zamanda o filmin senaryo asistanlığını da yaptı.

KURTLAR VADİSİ İLE TANINDI

Onun dışında Üvey Baba adlı dizinin son bölümlerinde de rol aldı. Bir süre de radyo tiyatrosu yaptı. İlk olarak “Kurtlar Vadisi” dizisindeki rolüyle tanındı. Fakat ondan sonra onu birçok role hayat verdi, son olarak “Kiralık Aşk” dizisinde İso karakteriyle tanındı.

kerem fırtına sözcü ile ilgili görsel sonucu

Bir süredir ekranlarda yer almayan Kerem Fırtına, son olarak “Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi?” filminde konuk oyuncu olarak bulundu. Enes Batur'u keşfeden menajerini oynadı.

Son güncelleme: 14:43 - 17.03.2018