Kızım 11. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Asu Öykü’yü alabilecek mi? (Kızım 10. Son bölüm izle)

Kızım dizisi 10. son bölüm yayınlandı. TV8’de yayınlanan Kızım 10. son bölümde; Asu Öykü'ye kızı olduğu gerçeğini açıkladıktan sonra Demir Uğur'a olanları anlatıyor. Öykü'nün okulda tiyatro gösterisi vardır. Demir, başrolde Mertcan'ın olduğunu öğrenince küplere biniyor. Uğur Demir'e bir iş buluyor ama bulduğu iş yine yasal bir iş değildir. Peki Kızım dizisi yeni bölüm fragmanı geldi mi? İşte Kızım dizisi 10. son bölüm izleme linki...

Kızım 11. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Asu Öykü’yü alabilecek mi? (Kızım 10. Son bölüm izle)

Kızım 10. son bölümü bu akşam TV8’de yayınlandı. Son bölümde; Demir, Candan’ı buluyor ve “Hibir yer gitmiyorsun. Nereye gittiğini biliyorum” diyerek gitmesine engel olmaya çalışıyor. Candan ise gözyaşları içerisinde “ben yapamam” dese de Demir, “beraber yaparız. Ben tek başına yapamam benim sana ihtiyacım var, Öykü’nün sana ihtiyacı var” diyerek boynuna sarılıyor.

KIZIM 11. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

KIZIM 10. SON BÖLÜM ÖZETİ…

Demir Öykü’ye yeni evlerini gösterir. Öykü babasına sarılır ve çok beğendiğini söyler. Öykü’ye bir sürprizi daha vardır. Öykü kendi odası olduğunu duyunca gözyaşlarına boğulur ve babasına teşekkür eder. Bu sırada Asu gelmiştir. Demir, Asu’yu görünce ne istediğini sorar.

dstrbg1xoaafkxk

ASU TEKRAR GELİYOR

Asu konuşmak ister. Uğur Öykü’yü içeri sokarken Uğur ceketini alıp Asu’nun yanına gider. Asu ile birlikte yürürler. Asu halini hatrını sormak için geldiğini söyerken Demir, evi nasıl bulduğunu sorar. Asu Cema’in söylediğini söyler. Demir çok sinirlenir. Asu’nun bundan ne çıkarı olduğunu üstüne basarak söyler. Cemal ile ikisinin yakasını bırakmasını ister ve çeker gider.

ÖYKÜ BABASINA KAHVE YAPIYOR

Asu Cemal’in yanına gelir. Cemal neler olduğunu sorar. Asu söyleyemediğini söyler. Demir ve Uğur Öykü’nün yatağını hazırlamışlardır. Öykü ve Demir’in birbirlerine olan sevgisine şahit olan Uğur birbirlerini yerken nasıl böyle olabildiklerine şaşırır. Uğur’un evlerine gittiklerinde Öykü onlara kahve yapar. Asu eve geldiğinde Öykü’ye nasıl hamile kaldığını öğrendiği zamanları hatırlar. Öykü yeni evlerindeki ilk gününü günlüğüne yazar.

KIZIM SON BÖLÜM İZLE

CANDAN GİDİYOR

Bu arada Candan yeni iş teklifini kabul etmiştir. Kararını arkadaşı Murat’a açıklar. Uğur, Demir’in nesi olduğunu öğrenmek için ısrarla neyi olduğunu sorar. Demir Öykü’nün çok hasta olduğunu Uğur’a anlatır. Uğur perişan olur. Demir’e bunu nasıl öğrendiğini sorar. Demir herşeyi detaylıca anlatır. Ve Öykü’nün hastalığının şimdilik tedavisi olmadığını anlatır.

kizim-dizisi

ASU’YA MİRAS ŞOKU

Demir ve Uğur gözleri yaşlı bundan sonra neler yapacaklarını konuşurlar ve bu sırrı saklamaları gerektiğini birbirlerine tembih ederler. Asu ve Cemal avukatın yanına geldiklerinde babasından kalan paranın Öykü’ye kaldığını öğrenirler.

ÖYKÜ PAMUK PRENSES OLUYOR

Demir ve Öykü eve gelirler. Öykü babasına çalışmaları gereken bir oyun olduğunu söyler. Demir böyle şeylerden anlamadığını söyleyerek prova yapmayı reddeder. Demir oyunun ismini sorunca Öykü Pamuk Prenses ve Ydi Cüceler olduğunu söyler. Öykü Pamuk Prenses olacak tır ama bir sorun vardır. Prensin kimliği. Prensin Mertcan olduğunu öğrenince Demir çileden çıkar.

CEMAL’DEN ASU’YA VELAYET TEKLİFİ

Cemal akşam Candan’ın kliniğine uğrar. Candan ona yurtdışına gideceğini söyler. Asu Cemal’in evine gelir. Babsının kararını Cemal’e söyler. Babasının tüm mirası Öykü’ye bırakacağını anlatır. Cemal de ona Öykü’yü alması gerektiğini bunun için de Demir’in evine gidip Öykü’nün annesi olduğu gerçeğini söylemesini istiyor.

ÖYKÜ’NÜN SANA İHTİYACI VAR

Candan’ın arkadaşı Murat Demir’i arayarak gideceğini söyler. Demir gideceğini bildiğini söyler ama Murat Candan’ın Öykü’nün hastalığını bildiğini ve bu yüzden gittiğini anlatır. Demir Candan’ın yanına gelir. Candan’a gitme der. Candan yapamam desede Demir de; “Yaparsın, benim sana ihtiyacım var Öykü’nün sana ihtiyacı var” diyerek boynuna sarılır.