Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Klavye Delikanlıları 4. bölüm! Klavye Delikanlıları 5. bölüm 2. fragmanı da geldi
Klavye Delikanlıları 4. bölüm! Klavye Delikanlıları 5. bölüm 2. fragmanı da geldi
Klavye Delikanlıları dizisi bu akşam 4. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Son bölümde eğlenceli dakikalar yaşayan izleyciler Klavye Delikanlıları 5. yani yeni bölüm fragmanını bekliyor. Son bölümde Seyran ile karşı karşıya gelen Klavye Delikanlıları'nın başları belaya giriyor. Peki yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte son bölümde yaşananlar...
Magazin 24 Ekim 2017 - 22:19

Fox TV'de yayınlanan Klavye Delikanlıları’nın son bölümü oldukça heyecanlı geçti. 4. bölümü ile de izleyicilkeri ekrana kilitleyen dizide Yüksel Güven'in partisinde Seyran'la karşılaşan ekip şoke oldu. Dizini takipçileri izledikleri 4. bölümün ardından merakla 5. bölüm fragmanını bekliyor. Peki Klavye Delikanlıları 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dizi hakkında merak edilenler ve 4. bölüm izleme yolları…

KLAVYE DELİKANLILARI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Seyran'ı bulan fakat ünlü playboyun adamları tarafından rehin alınan ekibin heyecanlı macerasının ekrana geldiği tanıtım aksiyon dolu sahneleriyle dikkat çekti.

KLAVYE DELİKANLILARI 4. BÖLÜM İZLE!

Bayram, sevdiğine kavuştuğunu düşünüp rahatlarken diğerleri planları mahvolmasın diye Seyran'a olan öfkelerini gizlemek için çabalamaktadır. Hiko Dayı, Nergis'in tuzağına düşmüş ve kendisini ne yapacağını bilemediği bir otel odasında bulmuştur. Neriman'ın menopozdan sonra değişimi devam etmektedir. Kamil, bu değişimden maddi zararla çıkmamak için elinden geleni yapar.

5. BÖLÜM (YENİ BÖLÜM) FRAGMANlARI

Yeni bölüm fragmanı beklenen Klavye Delikanlıları’nın 5. bölüm fragmanı yayınlandı, aşağıdan Klavye Delikanlıları’nın yeni bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

 

 

KLAVYE DELİKANLILARI 5. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Klavye Delikanlıları'nın 3. bölümünde; Klavye Delikanlılarının en büyük sınavını Bayram veriyor. Seyran'ın bıraktığı mektup, ardında bin bir tane soruyla Bayram'ı allak bullak etmiştir. Bizimkiler, Güneş Hanım'a durumu izah edememeleri bir yana hem paralarından olmuşlar hem de Bayram'ın ağır depresyonuyla baş başa kalmışlardır. Ekip birbiriyle küs oldukları bedbah günler geçirirken şantaj meselesi yüzünden itibarını kaybetmiş olan Hakan Baydar'ın soruşturması bitmemiş, “şantaj kaseti” olayı siber suçların gözetimi altına girmiştir. Meseleyle bizzat Komiser Cevdet ve yol arkadaşı Sibel ilgilenirken sorgu odasında Hakan Baydar'ın metresi Arzu vardır…

Mahallede ise herkes kendi ekmeğinin peşinde koşturmaktadır. Kerem kundaklama olayından dolayı başını belaya sokmuş, Neriman menopoza girmiş, Hiko Dayı bizimkilere akıl verirken kendisi ne yapacağını bilemez hale gelmiştir. Semiha'nın internetle tanışmasıyla üçüncü gözü açılmış ve komşularının nabzını tutmaya başlamıştır. Bayram daha kendisini bile toparlayamadan magazin dünyasının en ünlü playboyunun peşine takılan ekibimizi eğlenceli, komik ve sürprizli bir macera bekliyordur.

klavye-delikanlilari-880
Son güncelleme: 09:56 - 30.10.2017