Kuzgun oyuncuları kimler? İşte Kuzgun dizisi oyuncu kadrosu ve konusu…

Bir aşk hikayesini konu alacak Kuzgun dizisi bu akşam başlıyor. Yakışıklı oyuncu Barış Arduç ve Burcu Biricik Kuzgun dizisi oyuncu kadrosunda. Peki Kuzgun konusu ne, oyuncuları kimler?

Kuzgun oyuncuları kimler? İşte Kuzgun dizisi oyuncu kadrosu ve konusu…

Ay Yapım imzalı Kuzgun dizisinin ilk tanıtımının ardından Kuzgun dizisinin konusu ve oyuncuları hakkında merak edilenler artmaya başladı. Yönetmenliğini Bahadır İnce'nin üstleneceği, senaryosunu Özlem Yılmaz, Anıl Eke ve Burcu Görgün'ün kaleme aldığı Kuzgun dizisi bu akşam ekran macerasına başlayacak. Peki Kuzgun oyuncuları kimdir? İşte diziye dair detaylar…

KUZGUN DİZİSİNİN KONUSU NE?

Kuzgun ilk tanıtımda, Kuzgun’un “Benim adım Kuzgun. Ölümüm üç gün, yeniden doğmam yirmi yıl sürecek. Kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz. Ben de unutmadım. Ben, Akça Kuzgun. Geri döndüm” ve Dila’nın da Kuzgun’a “Çocukluğum gibi kokuyorsun” demesi izleyenleri oldukça meraklandırdı.

kuzgun-fragman-konusu

KUZGUN DİZİSİ OYUNCULARI

Barış Arduç (Kuzgun)
Burcu Biricik (Dila)
Settar Tanrıöğen (Terzi Derviş)
Hatice Aslan (Meryem)
Levent Ülgen (Rıfat)
Caner Şahin (Kartal)
Ahsen Eroğlu (Kumru)
Aytek Şayan (Ali)
İpek Erdem (Şermin)
Derya Beşerler (Seda)

Barış Arduç kimdir? Barış Arduç nereli ve kaç yaşında? İlginizi Çekebilir Barış Arduç kimdir? Barış Arduç nereli ve kaç yaşında? Burcu Biricik kimdir? Burcu Biricik nereli ve kaç yaşında? İlginizi Çekebilir Burcu Biricik kimdir? Burcu Biricik nereli ve kaç yaşında?