Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı: Doktor Ela, Ferman’a meydan okuyor! (Mucize Doktor 14. son bölüm izle)
Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı: Doktor Ela, Ferman’a meydan okuyor! (Mucize Doktor 14. son bölüm izle)
Mucize Doktor 14. son bölümü FOX TV’de yayınlandı. Başrollerinde Taner Ölmez, Onur Tuna, Reha Özcan, Sinem Ünsal ve Hazal Türesan'ın yer aldığı dizinin son bölümünde; Berhayat Hastanesinde misafir doktor geliyor. Gizemli doktoru ise Yasemin Özilhan canlandırıyor. Doktorlar dizisinde Doktor Ela Altındağ karakteri ile hafızalara kazanan Özilhan, Mucize Doktor'un son bölümünde kalbi dışında doğan bir hastayı tedavi etmek için geliyor. Ferman ile Beliz'in ayrılığı sonrasında Doktor Ela ile Ferman arasında bir şeyler yaşanıp yaşanmayacağı merak konusu... Mucize Doktor 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Mucize Doktor 14. son bölüm izleme linki...
Magazin 12 Aralık 2019 - 23:52

Mucize Doktor dizisinin son bölümünde; Ferman'ın sırrını öğrenen ve onunla hiç kimseyle yakınlaşmadığı kadar yakınlaşan Ali yeni abisini bulduğunu sanır. Ama Ferman ondan bütün öğrendiklerini kendine saklamasını ister. Öte yandan Ferman ile Beliz’in arasındaki ipler kopar. Beliz, Ferman’dan başına bir şey gelmesi halinde yanında olup olamayacağını sorar, Ferman ise söz veremeyeceğini söyler. Bunlar Beliz’i derinden yaralar ve Ferman’dan ayrılmaya karar verir. Yeni bölümde ise Doktor Ela, Ferman’a meydan okur. İşte Mucize Doktor 15. yeni bölüm fragmanı…

MUCİZE DOKTOR YENİ FRAGMAN YAYINLANDI

MUCİZE DOKTOR 14. SON BÖLÜM İZLE

Gerçeği söylememek Ali için zaten zorlu bir görevdir; bir de üstüne Nazlı ve Adil onu Ferman'la aralarında geçenler hakkında sorguya çekince iş iyice içinden çıkılmaz hale gelir.

Diğer tarafta, vakasını garip bir şekilde kişiselleştiren Demir, kendini tekrar Tanju'nun radarında bulur. Nazlı, Ferman ve Beliz arasında geçenler yüzünden kendini suçlar. Ferman sonunda bütün hikayesini Beliz'le Ali'ye ayrı ayrı anlatır. Ali daha önce hiç tatmadığı acı bir duyguyla tanışır.

 

Son güncelleme: 08:48 - 13.12.2019