Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nur Yerlitaş: ‘Şerefsizim ameliyat olmadım’
Nur Yerlitaş: ‘Şerefsizim ameliyat olmadım’
Arabesk müziğin üstadı Orhan Gencebay, eşi Sevim Emre ve modacı Nur Yerlitaş önceki gece Etiler'deki bir mekanda iftar yemeği yedi.
Emre ÇEVİK
Magazin 8 Haziran 2018 - 07:37

Mekandan hep birlikte ayrılan ünlü isimler, gazetecilerin sorularına yanıt verdi. Söze Nur Yerlşitaş’ı överek başlayan Gencebay, “Nur Hanım 30 kilo vermiş, çok iyi değil mi? Çok rahatlamıştır, kendisini tebrik ederim” dedi.

orhan-gencebay-sevim-emre-nur-yerlitas-7

Bunun üzerine söze giren modacı, “Ben 18 ayda 30 kilo verdim, yemin ederim kendi programın ile yaptım. Bazı ilaçlar kullandım, ama kesinlikle ameliyat olmadım. Şerefsizim ameliyat olmadım ve olduğumu kanıtlayana pırlanta bilezik vereceğim” dedi.

orhan-gencebay-sevim-emre-nur-yerlitas-8

HUZUR PARASI HUZURSUZLUK ÇIKARDI!

Orhan Gencebay ‘Huzur Parası’ aldığına dair çıkan haberlere tepki gösterdi. Usta sanatçı, “Kendi kafalarına göre sahte belge düzenliyorlar, yalan dolan hepsi. Gerekli açıklamayı, zamanı gelince yapacağım” dedi. Gencebay çıkan iddialara ve internette yayınlanan belgeli fotoğraflara göre, MESAM üyelerine dağıtılan ve ‘Almayacağım’ dediği 3550 TL’ lik makbuza imzasını atmış.

orhan-gencebay-sevim-emre-nur-yerlitas-6
Son güncelleme: 07:38 - 08.06.2018