Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şahin Tepesi 5. yeni bölüm fragmanı: ‘Tuna biz boşanalım!’ (Şahin Tepesi 5. bölüm fragmanı izle)
Şahin Tepesi 5. yeni bölüm fragmanı bugün ATV'de ekrana geldi. Şahin Tepesi yeni fragmanda; Demir ve Ceylan Mithat ile ilgi gerçeği öğreniyor ama Tuna ile Deniz'den haberleri yok. Melek ile Tuna arasında ipler bir kez daha geriliyor. Tuna'nın başı cinayet olayı ile belada. Son darbeyi de eşi Demir'den alıyor. Demir Tuna'ya 'boşanalım' diyor. İşte Şahin Tepesi 5. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 17 Aralık 2018 - 18:14

Şahin Tepesi 5. yeni bölüm fragmanı ile seyirci karşısında. Tuna kızı ile örtbas etmeye çalıştığı cinayet olayı ile ilgili yeni görgü tanıkları ile karşılaşıyor. Melek içinse işler yolunda gidiyor. İşte son bölümde yaşananlar…

ŞAHİN TEPESİ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 4. BÖLÜM ÖZETİ…

Tuna cep telefonuna gelen görüntülerle adeta şok yaşıyor. Demir ve Ceylan da yanında. Hemen çalışma odasına gidip görüntüleri tekrar izliyor. Dehşete kapılıyor ve yerinde duramıyor. Hemen görüntülerin geldiği telefonu bir yere not edip telefonundan görüntüleri siliyor. Mete de o sırada görüntüleri yolladığı hattı telefonundan çıkarıyor.

ŞAHİN TEPESİ SON BÖLÜM İZLE

DENİZ ANNESİNE İTİRAF EDİYOR

Nazik fenalaştığı için Demir hastaneye gidiyor. Tuna, Deniz'in yanına gidiyor. Cem ile konuşan Deniz apar topar telefonu kapatıyor. Tuna kızına ‘o gece yanında kim vardı' diye soruyor. Deniz inkar ediyor ama Tuna görüntülerin çekildiğini söylüyor. Deniz, Mete'nin adını vermek zorunda kalıyor. O sırada Demir arayıp Nazik'in öldüğünü söylüyor. Mete eve gelirken ambulansı görüyor ve annesinin öldüğünü o an Demir'den öğreniyor. Ve Tuna geliyor bakışları ile bir saniyelik bir gözdağı veriyor. Ama Mete henüz annesinin acısı içinde.

deniz

EFE İLE VERDA YAKINLAŞIYOR

Efe, Verda'nın peşinden ayrılmıyor. Akşam iş çıkışında onu almaya gidiyor. Efe burnundan kıl aldırmıyor ama hareketleri aksi yönde. Hatta eve giderken Verda'yı kıskandığını da gösteriyor. Yolda acıkan Verda, Efe'ye hiç yaşamadığı bir deneyim yaşatıyor ve ona yolda nohut pilav yediriyor. Eve geldiklerinde ise Cem ile karşılaşıyorlar. Cem, Efe'yi tehdit edip kız kardeşinden uzak durmasını istiyor.

TUNA ÇILDIRIYOR

Deniz annesine Mete ile birlikte olmanın hesabını veriyor. Deniz ‘sevdik' diyebiliyor. Annesi Mete'nin bir servet avcısı olduğunu söylüyor. Kızının aptal olduğunun düşünen Tuna çok dilini tutamıyor. Tuna, Mete'nin evlenmek istediğini de öğreniyor. Deniz ise çok pişman. Tuna, Nazik'in ölümüne bile üzülmediğini insanlığını kaybedecek noktaya geldiğini söylüyor.

tuna

METE ŞİMDİ NE YAPACAK?

Tuna adamlarından birini göndererek Mete'nin elindeki görüntüleri flash diskle alıyor. Sonra da diğer işi halletmesini istiyor. Ve flash diski parçalayarak imha ediyor.

ERKAN, MELEK'TEN HOŞLANIYOR

Erkan Melek'e karşı büyük ilgi duyuyor. Ofise çiçekler yollayarak biraz bu duygularını açık ediyor. Melek'in o sırada yanında Demir var. Melek'in gülümsemesi ile Demir'in yüzü asılıyor. Erkan bir de Melek hakkındaki düşüncelerini Demir'e açınca bu iş iyice içinden çıkılmaz bir hale geliyor.

DENİZ İLE TUNA'YI GÖREN SADECE METE DEĞİL

Deniz yine kendini Mithat Bey'in öldüğü yerde buluyor. Annesi onu yakalıyor. Deniz kendini oraya çeken bir şeyler olduğunu söylüyor. Tuna kızını alıp oradan uzaklaşırken kıyıdaki adamla karşılaşıyorlar. Adam cinayetin olduğu gece onları gördüğünü söylüyor. Ölenin Mithat Bey olduğunu biliyor.