Sözcü Plus Giriş

FOX yayın akışı: Savaşçı neden yok? Savaşçı yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Diziseverler bu akşam FOX TV ekranlarını açtığında hayal kırıklığı yaşadı. Savaşçı dizisinin yeni bölümünü izlemek isteyenler Yaparsın Aşkım programının yeni bölümü ile karşılaştı. FOX TV yayın akışında her Pazar akşamı yeni bölümü yayınlanan Savaşçı dizisine yer vermedi. Peki Savaşçı neden yok? Savaşçı yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte ayrıntılar...

Güncellenme: 21:39, 30/12/2018
FOX yayın akışı: Savaşçı neden yok? Savaşçı yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Savaşçı dizisi yeni bölümü bu akşam ekranlara gelmeyince diziseverler hayal kırıklığına uğradı. Dizinin yeni bölümünün neden yayınlanmadığına dair kanaldan ya da dizi yapım ekibinden herhangi bir açıklama yapılmadı. Savaşçı’nın yeni bölümü ne zaman yayınlanacak sorusunun cevabı ise belirsiz. Savaşçı her Pazar akşamı FOX TV ekranlarında yeni bölümü ile yayınlanıyor. Bu hafta yeni fragmanın yayınlanmaması ise kafalarda soru işareti bıraktı.

FOX TV YAYIN AKIŞI

fox-yayin-akisi

SAVAŞÇI 59. BÖLÜMDE NELER OLDU? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

Türk Dünyası askerleri zor durumda canlarını dişerine takıp çatışmaktadır. Bu sırada Kılıç Timi’ne ulaşmak için telsizden seslenirler ancak cevap alamazlar. Aynı anda Kılıç Timi de onlara ulaşmak için çabalamaktadır. Çatışmanın şiddeti her geçen dakika artmaktadır. Bu sırada vurulan ve uçurumun kenarına düşen Kağan Yüzbaşıyı İlyas kurtarmak için uğraşmaktadır. Kağan Yüzbaşı İlyas’tan elini bırakmasını ister ama İlyas’ın bunu yapmaya niyeti yoktur.

KILIÇ TİMİ VE TÜR DÜNYASI ASKERLERİ ZOR DURUMDA

Kağan Yüzbaşının annesi sıkıntılıdır. Oğlunun resmini eline alır. Bu sırada içeri gelen yeğeni neler olduğunu sorar. İçinde bir sıkıntı olduğunu söyler. Bu sırada Kopuz Albay’a gelen bir haber üzerine Kılıç Timi ve Türk Dünyası askerleri ile iletişimin kesildiği bildirilir. Kopuz Albay Kılıç Timi ve Türk Dünyası askerlerinin eğitimfaaliyetinde olduklarını iletişimin kesilmesinin mümkün olmadığını söyler. Ancak durumun ciddi olduğunu fakına varır ve karargaha geleceğini söyler.

SAVAŞÇI SON BÖLÜM İZLE

Çatışma sırasında Türk Dünyası askerlerinden biri şehit olur. Galip şehit olan askerin yanında Bayram Astsubay’a onun intikamını alacağına dair yemin eder. Türk Dünyası askerleri için artık yolun sonu gelmiştir. Düşman tarafından köşeye sıkıştırıldıkları anda Kılıç Timi imdada yetişir. Tüm teröristleri etkisiz hale getirirler.

KOPUZ ALBAY KARON’UN YAKASINA YAPIŞIYOR

Bu sırada Galip, intikam için teröristlerin peşine düşmüştür. Teröristlerden birini vurur ancak vurduğu terörist ölmemiştir. Tam arkasından ateş edeceği sırada Eyüp teröristi vurur. Kopuz Albay karargaha geldiğinde Kılıç Timi ve Türk Dünyası askerlerinden hala haber alınamadığını öğrenir. Hücrede bulunan Karon’un yanına giderek yakasına yapışır ve bu işle bir alakası olup olmadığını sorar. Karon haberi olmadığını söyler ancak Kopuz Albay ikna olmamıştır.

KILIÇ TİMİ TERÖRİSTLERİN HAKKINDAN GELİYOR

Kılıç Timi tüm teröristlerin hakkından gelmiştir. Kalanlar da çareyi kaçmakta bulur. Kaçanlardan birini yakalayan Galip, şehit acısıyla onu arka arkaya yumruklar. Eyüp ona sonunda engel olur. Galip’in ardından bu kez bir yumruk da kendi atar.

Yayınlanma Tarihi:18:48,