Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sevda Eğilmez kimdir? Sevda Eğilmez kaç yaşında ve nerede?
Sevda Eğilmez kimdir? Sevda Eğilmez kaç yaşında ve nerede?
Bu akşam başlayacak olan Kimse Bilmez dizisinde başrol oynayacak Sevda Eğilmez çok fazla dizide rol almadı. Daha önce Adı Efsane ve Kutul Amare dizilerinde oynayan Sevda Eğilmez dizide Özgü Kaya karakterini canlandıracak. Peki Sevda Eğilmez kimdir?
Magazin 11 Haziran 2019 - 15:37

Kimse Bilmez dizisinde Sevda Eğilmez karakterini canlandıran güzel oyuncu Özgü Kaya hakkında merak edilenleri sizler için derledi. İşte Sevda Eğilmez’in yaşı ve meleketi…

SEVDA EĞİLMEZ KİMDİR?

Özgü Kaya 17 Haziran 1996 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Aslen Uşak Eşmeli dir. 1,63 boyunda ve 53 kg ağırlığındaki oyuncu güzelliği ile dikkatleri çekmektedir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bölümü'nde eğitim hayatını devam ettirmektedir. İlk oyunculuk deneyimini 2017 yılında Erdal Beşikçioğlu, Gökçe Bahadır ve Rojda DemirER'in başrollerinde oynadığı Adı Efsane dizisinde Sibel karakterini oynayarak gerçekleştirmiştir. Ardından 2018 yılında TRT 1 de yayınlanan Kutul Amare dizisinde Zeynep karakterini oynamıştır.