Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şeyma Subaşı Fransız DJ ile aynı partide!
Şeyma Subaşı Fransız DJ ile aynı partide!
Boşandıktan sonra kendisini yurt dışına atan ve farklı ülkelerden yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çeken Şeyma Subaşı son olarak yabancı bir erkekle samimi bir şekilde görüntülenmişti.
Magazin 31 Aralık 2018 - 09:58

Medya patronu Acun Ilıcalı ile olan evliliğini geçtiğimiz ay anlaşmalı bir şekilde bitiren Şeyma Subaşı, gittiği Meksika tatilinde bir DJ ile samimi bir şekilde görüntülendi. Adının Guido Senia olduğu ortaya çıkan Fransız DJ ile birlikte görüntülenen Subaşı'ndan bu karelere dair herhangi bir yorum gelmedi.

seyma-subasi-ic

AYNI MEKANDAN PAYLAŞIM

Yaptığı paylaşımlardan partileri çok sevdiği belli olan Şeyma Subaşı son olarak geçtiğimiz akşam İbiza’da düzenlenen Circoloco partisinde olduğunu gösteren bir kare paylaştı. Aynı dakikalarda Guido Senia’nın hesabında da benzer bir paylaşım vardı. Fransız DJ’in Circoloco etkinliklerinde çaldığı biliniyor. Ortaya çıkan bu paylaşımla birlikte Subaşı ve Senia’nın arasındaki yakınlığın daha da ilerlediği söylenebilir…

seyma-ic