Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Annesi Ece Erken’e küstü
Annesi Ece Erken’e küstü
Sunucu Ece Erken’in annesi Nurhan Erken'le bir süredir küs olduğu iddia edildi. Çıkan bu iddialar sonrası Erken'in konuyla alakalı ne diyeceği merak konusu oldu.
Magazin 9 Ekim 2018 - 09:32

Kızlarının arasındaki huzursuzluktan dolayı intihara teşebbüs eden şarkıcı Hadise’nin annesi Gülnihal Açıkgöz’den sonra bir anne-kız haberi daha geldi. Akşam’ın iddiasına göre sunucu Ece Erken ve annesi  Nurhan Erken bir süredir konuşmuyor.

ECE ERKEN’İ SOSYAL MEDYADAN ENGELLEDİ!

Sunucu Ece Erken'in annesi Nurhan Erken'le bir süredir konuşmadığı sosyal medyada açığa çıktı. Hatta anne Erken'in kızını Instagram'da engellediği söylendi. Tüm bu gerçekler anne Erken'in bir takipçisinin kendisine mesaj göndermesiyle ortaya çıktı.

‘BEN YORULDUM BİRAZ DA BABASI BABALIK YAPSIN’

Anne Erken'in dikkatli bir takipçisi Ece Erken'in annesinin resimlerine beğeni ya da yorum yapmadığını dikkat çekti. Ardından da Nurhan Erken'e “Bir evlat anneye nasıl küsebilir” şeklinde mesaj yazdı. Bunun üzerine anne Erken, “Ece'yle alakası yok engellemeyi yapan bendim. Anneler kızınca gözü bir şey görmez. Ama sizleri rahatlatmak için engeli kaldırdım” yazdı. Ardından da anne Erken, “Ben yoruldum biraz babası babalık yapsın” mesajını yazarak kızıyla konuşmadıklarını ima etti.

Ece Erken ve annesi Nurhan Erken

Ece Erken ve annesi Nurhan Erken

Son güncelleme: 13:06 - 09.10.2018